Rádio ZET má novou ředitelku. Stanici povede Vladimíra Nejedlá

Na pozici ředitelky Rádia ZET nastoupila Vladimíra Nejedlá. Přichází z vydavatelství Mediaforce. Celkem 11 let působila ve společnosti Economia, prošla mediální agenturou Médea a byla u zavádění Deníku Metro v České republice.

Vladimíra Nejedlá, nová ředitelka Rádia ZET. Foto: Lagardere Active ČR

Vladimíra Nejedlá, nová ředitelka Rádia ZET. Foto: Lagardere Active ČR

Nová ředitelka Rádia ZET bude mít kromě obchodně strategických partnerství na starosti také rozvoj stanice a její každodenní chod.

Mojí prioritou je další rozvoj stanice a získání nových partnerů. Orientovat se chci také na obsah. Lidé z byznysu potřebují správné informace a nemají čas na to, aby je vybírali z různých zdrojů a složitě vyhledávali. Chci, aby jim stanice nabízela přesně takové vysílání, které je nejen zaujme, ale také je bude inspirovat. Mým cílem je vybudovat rádiu pevnou posluchačskou základnu a přijít s novými formáty,“ uvedla Vladimíra Nejedlá.

Vladimíra Nejedlá přichází do Rádia ZET s řadou cenných zkušeností z ekonomické i podnikatelské sféry, obchodu a marketingu. Jejím úkolem bude rozvoj značky na rádiovém trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí,“ uvedl Michel Fleischmann, prezident skupiny Lagardere Active ČR a jednatel společnosti Rádio ZET s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .