Rádio Valašsko se proměnilo ve valašský Blaník

radio-blanik-651

První prosinec nebyl jen dnem spuštění nového rádia Signál, v ten samý den se totiž Rádio Blaník rozšířilo do dalšího regionu díky spolupráci s tamním Rádiem Valašsko. Posluchači si tak mohou naladit program nejúspěšnější regionální stanice na českém trhu na čtyřech dalších frekvencích.

Rádio Blaník Valašsko vysílá na frekvencích 94,3 FM Zlín, 95,3 FM Valašské Meziříčí, 102,8 FM Nový Jičín a 107,1 FM Vsetín a Rožnov pod Radhoštěm. „Hudební formát a programové schéma našeho rádia patří k těm nejoblíbenějším v celé republice a pevně věříme, že i na Valašsku naše nové posluchače zaujmeme,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík.

Stejně jako v jiných regionech jim bude Rádio BLANÍK Valašsko hrát oblíbené české písničky a důraz bude samozřejmě klást i na rozsáhlý regionální informační servis. „Z vlastních zkušeností dobře víme, že posluchači Blaníku nejsou příliš zvědaví na složité politické kauzy a informace z míst, která jsou od jejich regionu příliš daleko. Proto se naši redaktoři a reportéři budou primárně zaměřovat na zprávy ze Vsetína, Zlína, Valašského Meziříčí, a dalších měst a vesniček tohoto regionu,“ dodal Daniel Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: