Rádio Blaník v čase adventu vyjíždí za posluchači do regionů

radio-blanik-651

Rádio BLANÍK ctí tradice a letos vyjíždí v předvánočním období za svými posluchači. Pokaždé je připraven program pro veřejnost plný soutěží a her včetně občerstvení se svařákem, který si mohou dát návštěvníci ve speciálním blanickém hrníčku, a samozřejmě i řada doprovodných vystoupení.

Mezi zpěváky, kteří jezdí v letošním roce s námi, nechybí například Petr Kolář, Kamélie, Standa Hložek, Petra Černocká, Petr Kotvald, a mnozí další. Na každém místě pak společně rozsvítíme vánoční strom,“ nastínil program letošních akcí programový ředitel Rádia Blaník Dan Rumpík.

První vánoční akce proběhla 24. listopadu ve Rtyni nad Bílinou, následovala Příbram, Votice, Nýřany, Hořice, Veselí nad Lužnicí, Rokycany, Dobřany, Žatec a Soběslav. „Všechny dosavadní akce měly až překvapivě velkou návštěvnost, z čehož máme obrovskou radost. Před námi jsou ještě akce v Mnichovicích, Táboře, Mýtě u Rokycan, Kryrech, Vlašimi, Volduchách a Českých Budějovicích,“ dodává Rumpík.

Podrobné informace o předvánočním putování i fotky z dosavadních akcí jsou na stránkách www.radioblanik.cz. Vstupné na akce je zdarma a zájemci si mohou na každém místě zakoupit charitativní stolní Kalendář České hudební kroniky Rádia BLANÍK na rok 2014.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: