Rádio Sázava dnes představí novinku: Hvězdy regionu

hvezdyregionu

Hudební pořad Hvězdy regionu si ve středu 14. prosince odbyde svoji rádiovou premiéru, Rádio Sázava spouští novinku na vlnách 8923 MHz pro všechny kapely ze Středočeského kraje a okolí. „Sen snad každého muzikanta je, aby se o něm vědělo, měl co nejvíce příležitostí se prosadit,“ hlásá Rádio Sázava. Přihlásit se může kterákoli kapela, jejíž žánr koresponduje se zaměřením stanice.

Petr Čejka představuje první „Hvězdu regionu“

Rádio Sázava ve středu 14. prosince od 17.00 nasazuje vůbec první vydání nového pořadu „Hvězdy regionu„. Vysílat se bude tato novinka pravidelně každý týden, moderátor Petr Čejka představí postupně jednotlivé kapely Středočeského kraje. „Sen snad každého muzikanta je, aby se o něm vědělo, měl co nejvíce příležitostí se prosadit. Aby jeho skladby zazněly v éteru rádia, se nepodaří každému. My vám to umožníme,“ láká Rádio Sázava, jejíž vysílání naladíte na frekvenci 89.3 MHz.

BLOG: Rádio Sázava – další hezký začátek

Přihlásit se může kdokoli: „Nezáleží na žánru, který produkujete. Měl by však korespondovat s naším rádiovým formátem – tedy rock, country, folk, pop, blues,“ uvádí Rádio Sázava. Jednotlivé regionální kapely dostanou zhruba půl hodiny vysílacího času, po premiéře nasazuje stanice samozřejmě taktéž reprízy.

radiotv_face_n05

Jaké jsou podmínky účasti v pořadu Hvězdy regionu? Rádiu Sázava musí poskytnout šest skladeb, z toho minimálně tři musí být vlastní autorské studiové nahrávky, resp. „slušný“ demosnímek a to buď na CD, nebo ve formátu MP3 /256 kbps. Dále je třeba napsat životopis kapely, vznik, jména členů, alba, úspěchy, motto, perličky, webové stránky a jiné náležitosti.

DOPORUČUJEME: Rádio Sázava po letech v pásmu VKV, na 89.3 FM po středních Čechách

Cena za výrobu pořadu Rádia Sázava s názvem Hvězdy regionu a jeho následné odvysílání je 1.500 Kč. Připravené materiály mohou kapely posílat nadále na e-mail autora pořadu cejka@radiosazava.cz.

radiosazava_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: