Rádio Rubi v létě upřednostní muziku, osvěžuje zvukový obal a hraje na přání celý den

radiorubi_velke_logoAUDIO UVNITŘ – Moravské regionální Rádio Rubi vsází opětovně na osvědčené letní programové schéma, to se řídí sloganem „Více muziky a méně slov„. Hudební maraton s minimálním množstvím vstupů moderátorů je tak opět hlavní náplní. Dopoledne si přijdou na své příznivci hudby z devadesátých let. Kromě hudby však Rádio Rubi na letní měsíce přichází s osvěžením zvukového kabátu.

Posluchači Rádia Rubi si zvykli, že během letních měsíců dostává větší prostor muzika. Nejinak tomu bude v letošním roce 2011. Do programu se navíc vrací dopolední Klub 90′ a o písničky na přání se vzkazy si mohou posluchači psát celý den. Přinášíme podrobné informace o letním programu Rádia Rubi.

Dopoledne s extra porcí devadesátek

Na hudbu z devadesátých let se nyní dostává většího prostoru, také v létě pokračuje hudební blok Klub 90′ (denně kromě soboty v čase 21:00-24:00). Od července si však milovníci hudby z devadesátých let přijdou na své také dopoledne. Po Ranním expresu s Marou Maláškem startuje ve všední dny úderem deváté hodiny dopolední Letní Klub 90′ – „dvakrát devadesát minut té nejlepší muziky devadesátých let“.

Z ARCHIVU: Rádio Rubi posiluje taneční hudbu v programu

Devadesátá léta mají v playlistu Rádia Rubi své neodmyslitelné místo. Kromě již uvedených bloků mohou posluchači naladit devadesátky po celý den a to zhruba dvakrát v jednotlivé vysílací hodině.

radiorubi_banner_devadesatkyV létě si užijí milovníci devadesátek, Rádio Rubi totiž kromě večerního Klubu 90′ nasazuje hudbu z 90.let také dopoledne.

Více muziky a méně slov celé léto na Rádiu Rubi

Letní měsíce přejí na Rádiu Rubi zejména muzice. Nyní se posluchači mohou opět těšit na větší množství muziky a menší počet mluvených vstupů moderátorů. Hudební maraton nyní startuje ve 12:00 a končí až v 21:00. Moderátoři během „Hudebního maratonu“ vstupují do vysílání jen s nezbytnými informacemi.

AKTUÁLNĚ: Čeká nás několik zajímavých licenčních řízení o bonitnější kmitočty

Program Rádia Rubi doplňují tradiční rubriky (Hudebniny s Honzou Sedláčkem, Lifestyle, tipy na akce) a rovněž Prázdninové info s tipy na prázdninové cesty či počasím z dovolenkových destinací. V playlistu stále dominují písně s tanečním zaměřením.

PSALI JSME: Rádio Rubi upravuje ranní show a denní proud

Novým prvkem ve vysílání Rádia Rubi jsou celodenní písničky na přání. Posluchači si mohou kdykoli během dne nechat zahrát song se vzkazem. Větší prostor pak nadále písničky na přání dostávají denně od 18:00 (o víkendu také v čase 10-12) v rámci bloku Ošéfuj si muziku.

radiorubi_banner_programProgram Rádia Rubi staví na taneční hudbě a muzice z 90.let. Od léta dostávají moderátoři menší prostor, z rádia tak zní více muziky.

Osvěžení grafiky doplňuje nový hudební motiv

Letní měsíce přinesly do éteru Rádia Rubi také nové jingly. Refresh zvukového obalu tvoří zejména krátké spojovací mluvené jingly. Ke slyšení jsou však také staniční identy s novým zvukovým motivem, jehož autorem je Petr Krečmer. Ty jsou nasazovány v menší míře. Rádio Rubi provádí obměnu zvukového obalu kontinuálně, nikoli nárazově.

POSLECHNĚTE SI: MLUVENÝ JINGL, ZPÍVANÝ MOTIV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .