Rádio Rubi posiluje taneční hudbu v programu

rubi_pmcOd minulého pátku můžete každý pátek ladit zbrusu nový taneční speciál Rádia Rubi. Stanice navíc průběžně doplňuje nové kontextové jingly.

Le Mix de P.M.C. je název nového hodinového hudebního speciálu s tanečními hity. Každý týden v pátek od 20:00 vám Rádiu Rubi servíruje „porci novinek z diskoték a tanečního klubů celého světa„. Nový DJ set tedy slibuje 60 minut „nejnovějších tanečních hitů v jedinečných verzích a exkluzivních remixů… To nejlepší z evropských klubů každý týden zcela jinak a bez opakování.“ Připravena je i repríza (sobota 23:00). Průvodce vám bude dělat DJ P.M.C. (alias Aleš Pudivítr), profesionálním DJ a moderátorem je od roku 1994, specializuje se na italskou a francouzskou dance music. S programem Le Mix navíc vyjíždí i do klubů za svými posluchači.

PSALI JSME: Rádio Rubi osvěžilo zvukovou grafiku

Le Mix de P.M.C. však není jediným tanečním speciálem. Tímto krokem Rádio Rubi posiluje postavení dance music ve svém vysílání. I nadále můžete ladit hodinovku Andrea Fiorino Mastermix, k poslechu je vždy v pátek po 23. hodině (v sobotu v repríze po 22. hodině). V sobotu pak Lukáš Kobza připravuje Factory TOP 40 (sobota 20-22), pokračuje též rubrika Maroshův DJ kufřík plný tanečních hitů devadesátých let a posluchačských zážitků, ve vysílání se objevuje čtyřikrát denně.

Rádio Rubi navíc přidává další kontextové jingly do aktuální zvukové grafiky. Stanice přitom nemění osvědčené předěly, ale přidává nové kvůli osvěžení. Ve vysílání se objevují jingly s hesly jako „Až po uši v muzice„, „Držte se osvěžující vlny„, „Nespouštějte to z uší“ a jiné. Nasazen je i jingl „Vaše roztančené rádio„.

Kvůli drobným programovým krokům dochází ke sjednocení večerního Klubu 90 Rádia Rubi, vysílací čas 21-24 je zachován a přináší jen hity devadesátých let, nyní jej můžete ladit denně kromě soboty.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .