Rádio KISS odvysílá svůj čtvrteční ranní program z restaurace na D1

Rádio KISS připravilo pro své posluchače promoakci a ve čtvrtek ráno odvysílá svou ranní show z restaurace umístěné na 58. kilometru dálnice D1 směrem od Brna. V předchozím týdnu spustilo i dvě nově frekvence v regionech.

Nové společné logo KISS rádií a slogan "be happy!"

Nové společné logo KISS rádií a slogan „be happy!“

KISS vyjíždí za posluchači do regionů, aby propagoval svůj celoplošný program, který v minulém roce nahradil jednotlivé regionální programy. Posluchačská základna prochází obměnou, čehož důsledkem je i přechodný pokles v RadioProjektu. Nejnovější promoakce má za úkol přilákat do studia co nejvíce posluchačů v jeden okamžik.

Ranní Kiss s Romanem Andělem a Bárou Tlučhořovou si tradičně v úterý a ve čtvrtek dává YesMana,“ píše KISS na svém webu. Roman má ve čtvrtek 24. května narozeniny a dostal od Báry za úkol oslavit to přímo s posluchači. „Proto dostaň do studia co nejvíce našich posluchačů,“ zněl úkol od moderátorské kolegyně v ranním vysílání.

Promotým Rádia KISS se nakonec rozhodl vybudovat dočasné studio ve větších prostorách, přímo v restauraci u dálnice D1. Konkrétně se jedná o William Koliba Restaurant.

Přesně odtud budeme ve čtvrtek 24. května vysílat od 5:30h do 9h Ranní Kiss. Pokud tudy budeš projíždět, zastav se u nás. Pokud nemůžeš zastavit, alespoň zatrub, i to se počítá. Tak kolik nás nakonec ve studiu Radia Kiss na D1 bude? Zapoj se i Ty. Těšíme se,“ uvádí KISS v pozvánce na svém webu.

Rádio KISS standardně vysílá svůj program z pražského studia prostřednictvím přibližně 50 frekvencí. V předchozím týdnu rozšířilo svoji vysílací síť o dvě nové frekvence v regionech. Nové vysílá na 107,1 MHz Náchod a 89,4 MHz Trutnov.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .