Rádio HEY už spustilo i řádné vysílání na pražské frekvenci 101,6 FM

Testovací vysílání probíhalo od pátku. Pravidelné vysílání se všemi aspekty bylo zprovozněno v pondělí 24. července 2017. Rádio HEY i po expanzi do Prahy zachová důraz na regiony. Připravuje programové i hudební novinky.

Logo Rádia HEY Miroslava Pýchy

Logo Rádia HEY Miroslava Pýchy

Spolumajitel a ředitel stanice Miroslav Pýcha v tiskové zprávě říká, že Radio HEY nyní společně s Prahou dnes pokrývá již velmi podstatné území České republiky. Zachovává si studia v jednotlivých regionech a nabízí posluchačům bližší kontakt s rádiem.

Na rozdíl od ostatních privátních stanic neunavuje Radio HEY své posluchače nesmyslným množstvím reklamy, ale nabízí svým klientům prezentaci ve svém programu důstojným a nepřehlédnutelným způsobem. Tuto skutečnost oceňují nejen posluchači, ale též pravidelní inzerenti rádia,“ dodává Miroslav Pýcha.

HEY bylo v Praze slyšet i doposud díky silné středočeské frekvenci 89,3 FM. Ta ale nebyla určená pro hlavní město a nedokázala zajistit plnohodnotné pokrytí. To se podařilo až díky spuštění nové frekvence 101,6 FM.

I v souvislosti s touto významnou skutečností proto od podzimu chystá HEY radio určité programové i hudební novinky, které zaujmou naše stávající i nové posluchače v hlavním městě,“ řekl v červnu serveru RadioTV.cz majitel rádií HEY a COLOR Miroslav Pýcha.

Denní hudební playlist rádia by podle něj měl doznat změn v podobě jeho “zjednodušení”. Naopak by měly vzniknout nové hudební večerní speciály.

Vedle stávajících večerních speciálů, jako jsou nyní “Blues všech barev”, “Oldies Párty” či “Rocková párty” by se měl objevit např. nový speciál s hudbou “Country-rock” resp. nový speciál s filmovou hudbou. Do denního playlistu HEY RADIA naopak přibydou nové hudební tituly, zejména z oblasti melodického Rocku, Pop-Rocku, resp. hudební tituly z 80 – 90 let,“ upřesnil Pýcha pro RadioTV.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .