Rádio Hey bude ve Wroclawi vysílat informace pro české návštěvníky EURO 2012

hey_mainlogoČeští fanoušci cestující na zápasy národního fotbalového týmu budou mít díky lokálním zpravodajským informacím Rádia Hey servisní informace v češtině a to přímo ve vysílání jednoho z místních polských rádií. Informace o dopravní situaci ve městě, které pomohou při příjezdu a odjezdu fanoušků ze zápasů ve Wroclavi a živě aktualizované tipy na návštěvu zajímavostí města nebo místních restaurací a hospod.

Podobný servis hodlá českým fanouškům a návštěvníkům města poskytovat Rádio Hey v době konání evropského fotbalového šampionátu EURO 2012. „Kromě standardních servisních informací nabídneme i pozvánky do zajímavých restaurací a hospod, osobně během posledního půlroku vyzkoušené redaktory Radia Hey ve Wroclawi,“ říká Jiří Janda, marketing a promotion manager sportovního Rádia Hey.

Vysílání v češtině bude probíhat na vlnách wroclawského rádia Aplauz na frekvenci 95,1 FM. Vysílání zazní během hracích dnů českého národního týmu. Rádio Aplauz ale nebude jedinou stanicí, která ve spolupráci s Rádiem Hey nabídne servis v češtině. „Rádio Hey bude vysílat dopravní informace v češtině také na dalších polských stanicích, které vysílají v blízkosti česko-polské hranice a je tak předpoklad, že je fanoušci cestující z různých koutů naší republiky naladí.  Tyto informace mohou v dnech, kdy čeští fanoušci pojedou na zápasy naší reprezentace na vysílačích stanic RMF Maxxx a Radia 90. Naváží tak plynule na zpravodajství Rádia Hey na českém území, kde budeme pohyb našich fanoušků sledovat a upozorňovat je na nejlepší cesty a případné nebezpečí, která mohou při tak mohutném přesunu nastat,“ dodává Jiří Janda.

Spojení polského a českého vysílání oceňuje i organizační výbor EURO 2012 ve Wroclavi. „Tato iniciativa může významnou měrou přispět k hladkému průběhu šampionátu ve Wroclawi,“ říká Magdalena Okulowska, členka organizačního výboru.

wroclaw-stadion

wroclaw-mesto
wroclaw-voda

wroclaw-most

Za fotografie děkujeme promotýmu Rádia Hey.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .