Rádio Dechovka zařazuje nový profilový pořad s Evou a Vaškem

eva-vasek-651

Páteční podvečery s Evou a Vaškem, to je nejnovější lákadlo Rádia Dechovka, které působí na středních vlnách. Populární pěvecké duo vybírá pro posluchače muziku a zpovídá zajímavé hosty. Oba patří k nejžádanějším interpretům ve vysílání Rádia Dechovka. Podobně jako Petr Kolář na Rádiu Blaník, i Eva s Vaškem dostanou hodinový prostor pro své vysílání.

Jsme velmi rádi, že dvojice neváhala a směle se zhostila pro ni nové úlohy rozhlasových moderátorů. Skladby Evy a Vaška, nejen ty dechovkové, patří u našeho publika mezi žádané. Nechybí v žádném vydání pořadu Písničky na přání. A nyní mají naši posluchači jedinečnou příležitost potkávat své oblíbené interprety pravidelně v rolích průvodců exkluzivním pořadem,“ vyjádřil se v tiskové zprávě generální ředitel Radia Dechovka Roman Culek.

Rádio Dechovka funguje na trhu několik let, až do letošního září ale působilo jako čistě internetový projekt. Provozovatel září spustil do zkušebního provozu dva AM vysílače: Praha–Líbeznice (1233 kHz) a Brno–Řečkovice (1233 kHz). Vysílání Radia Dechovka je jako převzaté šířeno také v DVB-T pražském regionálním multiplexu 4 a v některých regionálních kabelových sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: