Karel Peterka ohlásil vznik druhého kanálu TV Šlágr

slagr-tv-651

Na přelomu října a listopadu by měl vzniknout druhý kanál populární dechovkové televize Šlágr TV. Bez bližších podrobností to uvedla redakce české mutace magazínu Forbes na svém twitterovém účtu. Vznik nového kanálu ohlásil přímo majitel provozní společnosti Karel Peterka. Přesný termín zatím nebyl stanoven, mělo by to být „do měsíce“.

Šlágr TV patří mezi úspěšné projekty na českém televizním trhu. Původně šlo o programový blok v rámci dnes již zaniklé telenákupní a lifestylové televize STiL. Následně se majitel společnosti Česká muzika Karel Peterka pustil do provozu vlastní televizní stanice.

Na Slovensku dokonce našel i zajímavého partnera – slovenskou hudební televizi Music Box, která mu poskytla přes deset hodin vysílacího času denně v nabídkách všech významných kabelových operátorů. Část operátorů ale později logicky Music Box vyřadila, jelikož nový profil vysílání neodpovídal původně domluveným podmínkám.

Šlágr TV se nyní pokouší prorazit i na Slovensku díky přímým jednáním s tamními kabelovými operátory i operátory regionálních DVB-T multiplexů.

slagrtv

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: