Rádio Bonton vysílá nově hitparádu sestavenou výhradně z česko-slovenských hitů

bonton_pohodove

Rozhlasová skupina Lagardere provedla letos v dubnu výraznou změnu v hudební dramaturgii Rádia Bonton. To nyní v polovině října spouští nový hudební program, jedná se o hitparádu, která v současné době jako jediná hraje výhradně české a slovenské skladby. Veronika Rážová provází posluchače 40 nejoblíbenějšími skladbami vždy v pátek v noci.

Rádio Bonton nasazuje do programového schématu druhý vlastní pořad mimo klasické proudového vysílání. Jeho průvodkyní je Veronika Rážová, posluchači ji mohou nadále slýchat ve čtvrtek a v pátek mezi 15. a 20. hodinou, o víkendech potom v odpoledním proudu (12-18 hodin). Premiéru má Hitparáda Rádia Bonton vždy v pátek o půlnoci.

GLOSA: Poprock se zastavil – Rádio Bonton hraje česky a rozdává dárky

Hitparáda zprostředkuje posluchačům každý týden vždy čtyřicet aktuálních českých a slovenských hitů, které se utkají v zájemném souboji. Následně návštěvníci webu www.radiobonton.cz hlasují pro své oblíbené interprety a skupiny, každý posluchač může hlasovat pro pět skladeb, první udělí pět bodů, poslední jeden. Tři skladby, které získají nejméně hlasů, z Hitparády Rádia Bonton vypadávají a nahradí je tři novinky.

radiotv_face_n05

Hitparáda Rádia Bonton se nebude v programu objevovat jenom v premiéře. Každý den ve stejném čase zařazuje rádio do vysílání playlist sestaven z těchto čtyřiceti skladeb, nebudou ale zařazeny na základě aktuálního umístění v žebříčku, nýbrž náhodně.

SOUVISEJÍCÍ: Rádio Bonton uvede road show se soutěží o vůz Škoda Citigo

Pro úplnost dodejme, že v programu Rádia Bonton již delší dobu figurují rozhovory se Zdeňkem Šarapatkou. Publicista a moderátor zpovídá osobnosti českého aktuálního dění, jeho zhruba čtvrthodinové rozhovory mají premiéru v sobotu a neděli v 18:00. Záznamy jednotlivých vydání jsou umístěny na www.radiobonton.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: