Radio 1 si připomíná 28 let od udělení licence. Chystá narozeninový týden

V pondělí 25. března uplyne přesně 28 let od chvíle, kdy alternativní Radio 1 získalo licenci pro vysílání na frekvenci 91,9 FM. Od pondělí 25. do pátku 29. března 2019 bude probíhat speciální narozeninový týden.

28 let Radia 1 - vizuál

28 let Radia 1 – vizuál

Během celého týdne se budeme věnovat zásadním momentům uplynulých 28 let, a to nejen v rámci hudební, ale i společenské scény související s historií Radia 1. Ve vysílání si připomeneme zásadní momenty, které ovlivnily hudební vývoj za posledních 30 let,“ píše Klára Vlková z Radia 1.

Narozeninový týden bude zakončen v pátek 29. března večírky na dvou frontách. Nejprve tradičně v legendárním pražském klubu 007, kde Josef Sedloň připraví party s prověřenými alternativními hity uplynulých let. Slavit se bude také na malé scéně Paláce Akropolis, kde proběhne premiéra živých nocí Radia 1 s pořady Buzz a The Workout.

Autorem vizuálu k 28. narozeninám, který obsahuje 28 let = 28 koz, je grafik Jan Filip. Posluchači vizuál v následujících 14 dnech najdou v různých modifikacích a na různých místech, potkají se s ním také v rámci legálního výlepu v Praze.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: