Jan Kraus se vrátil na Frekvenci 1 v obnovené rubrice Kraus a blondýna

Frekvence 1 nasadila od minulého týdne do vysílání nový zábavný prvek s moderátorem Janem Krausem. Během čtyřhodinového proudového vysílání je nově zařazena i rubrika Kraus a blondýna, kde se s nadsázkou a humorem moderátoři věnují aktuálnímu dění a tématům, která rezonují českou společností. Partnerkou Jana Krause v rubrice je Miluše Bittnerová.

Jan Kraus na Frekvenci 1. Fotografii poskytla společnost Lagardere Active ČR / Rádio Frekvence 1

Jan Kraus na Frekvenci 1. Fotografii poskytla společnost Lagardere Active ČR / Rádio Frekvence 1

Frekvence 1 je moje „mateřské“ rádio. Po krátkém, několikaletém odpočinku, vzhůru s blondýnou do budoucnosti. Jiné stanice blondýny nemají. Možná proto, že jejich frekvence není jedničková,“ říká se smíchem k novému angažmá Jan Kraus.

Jan Kraus je schopný břitce komentovat v podstatě cokoliv, společnost, politiku, sport i cenu másla. Dokonce i osobní život blondýny. A navíc je velká šance, že někoho i pobaví. Alespoň podle atmosféry ve studiu, kde jsme točili tzv. piloty to očekávám,“ prozrazuje Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Blondýnu jsme vybírali z několika adeptek standardním konkursem. A s naší dlouholetou kolegyní Miluškou Bittnerovou to Janu Krausovi sedlo na první dobrou. Ani nebylo moc o čem přemýšlet,“ dodává M. Škoda.

Kraus a blondýna bude ve vysílání Frekvence 1 vždy po zprávách v celou a v půl během ranního vysílání mezi 5:00 – 9:00 hod.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .