Kapela Slza ve středu vystoupí v rámci projektu CITY LIVE na Hitrádiích

Slza, jedna z nejoblíbenějších mladých kapel současnosti, pokračuje ve svém tažení po srdcích žen a dívek. Jejich aktuální singly Ani vody proud a Holomráz dobývají hitparády a předznamenávají druhou desku skupiny. Ta vyjde v pátek 3. listopadu. Ještě před tím ale Slza vystoupí živě v unikátním pořadu Hitrádií CITY LIVE.

city-live-slza

Projekt CITY LIVE je možno slyšet pouze na vlnách Hitrádií. Koncem dubna zahráli v hodinovém pořadu statisícům posluchačů živě Chinaski. Před nimi to pak byli Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková, Support Lesbiens nebo Michal Hrůza. Kapela Slza do výběru toho nejlepšího z české hudební scény zcela zapadá. Z pražského Tančícího domu se jejich hity ponesou českým éterem ve středu 4. října od 15 hodin.

Se Slzou spolupracujeme dlouhodobě, v létě jsme například spustili autorský projekt Hity se Slzou, kdy nám kluci do každého dílu naší Hitparády nahrají a nazpívají cover aktuálního světového hitu. V této souvislosti také spolupracujeme na sociálních sítích,“ potvrdila programová ředitelka Hitrádií Markéta Rachmanová.

Také aktuální CITY LIVE nabídne speciální set plný netradičních aranží a coverů, který proloží rozhovor moderátora Vojty Eflera s oběma muzikanty.

Vše se tentokrát bude točit kolem nové desky, která vyjde bezprostředně po koncertě City Live. Mluvit ale budeme také o soukromí kluků, stejně jako o jarním turné, jehož jsme mediálním patnerem,“ doplnil programový ředitel pražského Hitrádia City Martin Maďarka.

City Live na Hitrádiu s kapelou Slza se koná už ve středu 4. října od 15 hodin. Slyšet jej v přímém přenosu můžete na všech Hitrádiích.

Slza na Hitrádiu. Ilustrační foto - FB profil skupinaslza

Slza na Hitrádiu. Ilustrační foto – FB profil skupinaslza

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .