Hitrádio FM má nový dopolední program. Jaký je a co nabízí?

hitradiofm_logo_pozadi

AUDIO UVNITŘ – Pozorní čtenáři webu RadioTV už patrně vědí, že Hitrádio FM spustilo 4. července zbrusu nový dopolední program. Ranní show „Dobré ráno, severní Čechy“ získala nový zkušený tandem. Kamil Bílský a Marek Leštin přešli z Fajn radia. Lucie Sinková z ranního drivu přesídlila na dopolední čas. Jaký je jejich styl moderování? V čem se liší ranní show od Fajn rána?

Nejen na tyto odpovědi přinášíme odpovědi v dnešní poznámce. Dvojice moderátorů Fajn rána přesídlila do sesterského Hitrádia FM, Kamil Bílský a Marek Leština odstartovali novou ranní show. Na nové působiště oba pánové s sebou vzali svůj vtip, přesto je ranní show jiná než na Fajn radiu. Kolegyně Lucie Sinková se přesunula do jiného vysílacího času s doplňujícími prvky vysílání.

Kamil a Marek – osvědčená dvojice s novým pohledem

Pokud se posluchači obávali, že Kamil Bílský a Marek Leština budou na Hitrádiu FM opakovat svou tak trochu „bláznivou“ show z Fajn radia, nemusí se bát. Oba pánové sice zůstali sví, přesto se dokázali novému prostředí přizpůsobit. Důvodem je fakt, že zatímco Fajn rádia cílí na mladší posluchače, Hitrádio FM vysílá pro něco starší publikum (zejména střední generaci).

SELF-PROMOTION: DOBRÉ RÁNO, SEVERNÍ ČECHY

Ranní show „Dobré ráno, severní Čechy“ je obohacena právě o zábavu, která má přinést více dobré nálady. Kamil a Marek odstartovali svou kariéru právě v Ústí nad Labem ve Fajn North Music, proto kladou větší důraz na zábavu a informace (infotainment) týkající se regionu. „Za největší tahák vysílání považujeme právě jeho veliký akcent na regionalitu,“ uvedl pro RadioTV pan Pavel Hájek, programový ředitel Hitrádia FM, největší přednosti nového ranního proudu.

POSLECHNĚTE SI: UPOUTÁVKA NA RANNÍ SHOW Z 11.7.2011

Vysílání doplňují též jiné zábavné prvky, život v regionu komentuje též Jarda Slepička. Ačkoli v posledním vydání Fajn rána na Fajn radiu jsme se dozvěděli, že „kulturní magor a masér“ se dostal do „vazební věznice v Litoměřicích“, posluchači o tuto postavu nepřicházejí. V éteru Hitrádia FM bude Jarda Slepička vystupovat jako „primátor Severočeského kraje„. Novinku doplňuje on-air kampaň.

hitradio-fm-ranniDobré ráno, severní Čechy – nová ranní show s Kamilem a Markem každé všední ráno na Hitrádiu FM.

Lucie Sinková neodchází, na starosti má dopolední drive

Dosavadní ranní průvodkyně bude dělat posluchačům Hitrádia FM společnost také v následujících dnech. Za mikrofonem ji budou moci slýchat vždy v čase 09:00 – 13:00. Lucie provází pásmem se zábavnými prvky a zejména důrazem na region. V dopoledním čase se v programu bude nadále objevovat například František Ringo Čech se svými glosami.

K TÉMATU: Fajn rádia od července rozjíždí Ranní mejdan, Kamil a Marek míří na Hitrádio FM

Hitrádio FM však připravilo několik vylepšení, kromě regionality doplní proud jiné prvky: „Nové dopolední vysílání slibuje interaktivitu, do které budou posluchači přispívat prostřednictvím mailu, Facebooku či SMS,“ říká Pavel Hájek. Řeší se například zkušenosti s dopravou po dálnici či rychlostních komunikací. Vyjádřit se mohou lidé k aktuálním tématům, která hýbou krajem. „Jak řekla sama Lucie, na novou show se už moc těší stejně tak na to, že se po těch letech ranního vstávání konečně pořádně vyspí,“ dodává s nadsázkou šéf programu Pavel Hájek.

Nákupní horečka s Hitrádiem FM pokračuje

Rok nakupování s Hitrádiem FM můžete získat do 28. července. Soutěží se o poukaz na 120 tisíc korun a další hodnotné ceny v OC Fórum Ústí nad Labem. Soutěže se zúčastní ti, kteří kdekoli do uvedeného data nakoupí v obchodním centru za minimálně 300 Kč. Přihlásit se nakupující musí u hostesky Hitrádia FM. Slavnostní finále proběhne 29. července, od 15:00 nebude chybět doprovodný program.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jan Nový

    Ranní šou s markem a kamile se nejdříve vysílala 1 rok pouze na fajn northmusic potom 3 roky taky na fajnu ale celoplošně za tu dobu zprovoznily několik nových vysílaču , které jsou tedka na nic a nyní bude dostupná zase pouze v severočeském kraji ostatní musí poslouchat přes internet ( podobný problém jsme nedavno řešili s vysílání událostí v regionech na ČT a vysílač Javořice ) J…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .