HEY Radio po zisku pražské frekvence chystá programové i hudební novinky

Hudebně rozmanité HEY Radio Miroslava Pýchy se připravuje na spuštění své nové pražské frekvence 101,6 FM. V rámci toho chystá od podzimu několik programových novinek, přičemž upraví i denní playlist.

Tisková konference Rádia HEY v Praze. Foto: Rádio HEY

Tisková konference Rádia HEY v Praze. Foto: Rádio HEY

Nová frekvence zajistí plnohodnotné pokrytí Prahy

HEY Radio získáním pražské frekvence získalo konečně možnost 100% pokrýt hlavní město, kde byly možnosti příjmu doposud velmi omezené. I v souvislosti s touto významnou skutečností proto od podzimu chystá HEY radio určité programové i hudební novinky, které zaujmou naše stávající i nové posluchače v hlavním městě,“ říká majitel rádií HEY a COLOR Miroslav Pýcha.

Denní hudební playlist rádia by se měl doznat změn v podobě jeho “zjednodušení”. Naopak by měly vzniknout nové hudební večerní speciály.

Vedle stávajících večerních speciálů, jako jsou nyní “Blues všech barev”, “Oldies Párty” či “Rocková párty” by se měl objevit např. nový speciál s hudbou “Country-rock” resp. nový speciál s filmovou hudbou. Do denního playlistu HEY RADIA naopak přibydou nové hudební tituly, zejména z oblasti melodického Rocku, Pop-Rocku, resp. hudební tituly z 80 – 90 let,“ upřesnil Pýcha pro RadioTV.cz.

HEY Rádio svou přítomností podpořil i Michal Prokop (vpravo). Na fotografii je i moderátorka Lenka Šteklová a majitel stanice Miroslav Pýcha. Foto: Rádio HEY

HEY Rádio svou přítomností podpořil i Michal Prokop (vpravo). Na fotografii je i moderátorka Lenka Šteklová a majitel stanice Miroslav Pýcha. Foto: Rádio HEY

Rádio HEY zachová důraz na regiony

HEY Radio se tak v rámci denního vysílání částečně přiblíží někdejšímu rádiu stejného jména, které se zaměřovalo na rock a pop. Večerní program si však zachová svůj specifický důraz na hudební speciály. V oblasti programu jsou v přípravě také novinky, které představíme počátkem září.

Můžeme napovědět, že se bude jednat o pořad se známou osobností, která přislíbila realizaci zajímavého kontaktního pořadu,“ říká Míroslav Pýcha.

Rádio HEY se od jiných stanic hodlá lišit i svým důrazem na regiony, v nichž působí. Aktuálně vysílá ze sedmi studií, které se ve vymezených časech připojují do centrálního programu.

Nový vysílač by mohl být zprovozněn v nejbližších dnech

Nová pražská frekvence 101,6 MHz umožní dokrýt ty oblasti Prahy, kam nepřesahoval signál ze silné středočeské frekvence 89,3 MHz.

Pražskou frekvenci hodláme spustit co nejdříve, bezprostředně po nabytí právní moci licence k vysílání,“ uvedl Miroslav Pýcha s tím, teoreticky by se tak mohlo stát i v nejbližších dnech.

Ilustrační foto Rádio HEY

Ilustrační foto Rádio HEY

Ilustrační foto: Rádio HEY

Ilustrační foto: Rádio HEY

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .