Frekvence 1 přináší programové novinky

Po nedávné posile Janu Krausovi, který je slyšet každé ráno v pořadu Kraus & blondýna, přicházejí další novinky v programu rádia Frekvence 1, například dopolední talkshow, kterou moderují manželé Zorka a Míra Hejdovi.

frekvence-1-mikrofon-651

Známé osobnosti otevřeně, aktuálně a s úsměvem! Hosta Frekvence 1 se budou nově každé dopoledne po skončení ranní show ptát manželé Zorka a Míra Hejdovi, první pár českého éteru.

Pressklub se bude vysílat v novém kabátě, s novými moderátory. Nově bude každý všední den pořadem provázet čtveřice moderátorů: Luboš Xaver Veselý, Romana Navarová, Luboš Procházka a Ondřej Novotný, aktuálně známý například jako průvodce reality show Robinsonův ostrov. Pressklub bude vždy po 18:00 na aktuální téma a o lidech o kterých se mluví nebo mluvit bude. V pátek budou mít posluchači otevřenou linku, kde se mohou hosta ptát přímo.

Novinkou v ranním vysílání 5:00 – 9:00 bude hra Frekvence 1 platí za vás. Moderátor Míra Michálek každý den zařídí proplacení účtu, faktury nebo nákupu.

Odpoledne bude stanice přinášet čistě hudební hodinu Stroj času Frekvence 1 od 13:00–14:00 a zábavnou hru Poslední slovo. V ní moderátoři Jana Knížková & Roman Mikeš vyzvou posluchače, aby doplnili poslední slovo věty vyřknuté na Frekvenci 1 slavnou osobností.

Odpoledne mezi 14:00 – 18:00 obstará československá dvojice Bob & Bobák, kteří společně s Janou a Mikešem oglosují aktuální dění v rubrice Velké hlavy a obstarají tradiční pořad Frekvence 1 volá na Hrad.

Vylepšením prochází také noční vysílání! Máte příběh, o který se chcete podělit? Každý všední večer po Písničkách na přání bude opět živá Noc Frekvence 1. Moderátorem a nočním společníkem bude Luboš Xaver Veselý.

Další informace na webu Frekvence 1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .