Frekvence 1 přiblížila prázdninové schéma. Avizuje nové rubriky a road-show

Fanoušci Frekvence 1 se v průběhu léta mohou těšit na speciální soutěž Lovci hitů a dvě nové rubriky s imitátorem Petrem Jablonským. Stanice chystá 3. ročník festivalu Paráda fest Frekvence 1 na Konopišti.

Ilustrační grafika "To nej z muziky" z roku 2015, zdroj: Frekvence1.cz

Ilustrační grafika „To nej z muziky“ z roku 2015, zdroj: Frekvence1.cz

Rádio se v létě soustředí na premiéry

Rozhlasová stanice Frekvence 1 připravila na prázdniny i další novinky. V průběhu léta bude možné rádio a jeho moderátory potkat v českých kempech, kde spolu s nějakým oblíbeným českým hudebníkem zahrají posluchačům živě u táboráku.

V minulosti bývalo léto na Frekvenci 1 hodně ve znamení repríz, letos jsme se ale rozhodli pro změnu a přicházíme s řadou novinek. V éteru se objeví například rubrika Vytáčka s Petrem Jablonským, v níž se bude známý imitátor vydávat za populární českou celebritu a pokusí se někoho „napálit“. Mezi první imitované patří například mistr Karel Gott, jenž volá na Fotbalovou asociaci ČR nebo Halina Pawlovská, která bude chtít po ministrovi vnitra panu Hamáčkovi pojmenovat novou kuchařku Ham Ham Hamáček,“ představuje nové rubriky Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Petr Jablonský pro Frekvenci 1 bude chystat i další rubriku s názvem Japonec nakonec. Půjde o vtipné glosy aktuálních problémů z pohledu imitovaného Tomia Okamury. Frekvence 1 zařadí také nový rozhovorový formát s celebritou do ranního vysílacího drivu vždy ve středu mezi 6.00 – 9.00 hod. Ten bude moderovat stávající ranní tým: Lubka Ponížilová a Míra Michálek.

Dvě letní soutěže o peníze

Během léta nasazuje Frekvence 1 do vysílání novou soutěž s názvem Lovci hitů. Posluchači z hudební ukázky o délce jedné sekundy musí poznat danou písničku. Když uhodnou získají 500 Kč, pokud neuhodnou cena se přesouvá pro dalšího tipujícího. Během prázdnin stanice plánuje rozdat až 120 tisíc korun.

V létě bude i nadále pokračovat soutěž Frekvence 1 platí za vás, pouze se přesune více mezi posluchače. V případě, že potkají posluchači Frekvence 1 na ulici člověka s čepicí Frekvence 1 a řeknou mu heslo Frekvence 1 platí za mě, tak mu stanice zaplatí útratu na baru.

Výjezdy do kempů a festival

Frekvence 1 o letních prázdninách vyráží také na tzv. Rádiokempy. Jedná se o netradiční road-show po českých kempech, kde se moderátoři rádia sejdou se svými posluchači a spolu se známými osobnostmi zazpívají u táboráku populární písničky.

Kromě Rádiokempů chystá stanice také ve spolupráci s produkční skupinou No Limits v pořadí třetí ročník hudebního festivalu Paráda fest Frekvence 1. Ten proběhne 18. srpna na Konopišti a vystoupí na něm například kapela Chinaski, Anna K, Marek Ztracený, Miro Žbirka, a další. Další informace jsou na microsite paradafest.frekvence1.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .