Federálové v knižní podobě putují do knihkupectví

federalove

Československá ranní dvojice Radko Bobák a Tomáš Kučera vydávají svou historicky první knihu. Federálové, název stejnojmenné ranní show Radia Hey obsahuje přes dvě stě kultovních hlášenek, veselých příběhů a zážitků z jejich dovolené. To vše doplňují vtipné hádanky. Jejich první kniha je už nyní dostupná také u prodejců knih, při internetové objednávce existuje možnost originálního věnování a podpisu.

Kniha Federálové již slaví úspěchy

Radko Bobák a Tomáš Kučera, ranní průvodci show Federálové na Rádiu Hey, vydali na přelomu listopadu a prosince první knihu. Kniha obsahuje přepisy nejvydařenější rubrik – Myšlenky Federálů, pravdivé hlášky s ilustracemi Jirky Jenšovského,  Příběhy ze života, Federálové v Bibione (deník ze společné dovolené dvou moderátorů) a Hádanky (když chcete potrápit mozek, nebo přátele.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Mediální podnikatel Ivan Zach chce sloučit ztrátová rádia Hey

Objednávat lze knihu stále prostřednictvím webu www.radiohey.cz, po vyplnění základních údajů (jméno, příjmení, adresa) zadávají posluchači, jaké osobní věnovaní chtějí, aby jim Radko Bobák a Tomáš Kučera do knihy napsali a doplnili svým podpisem. Cena knížky je 99 Kč a poštovné 78 Kč.

PSALI JSME: Rádia Hey pod jedinou společností, transformační licence pro Blaník a RockMax

Knížku Federálů nyní koupíte také u prodejců knih. Prostřednictvím internetového prodeje jich Radio Hey prodalo už několik stovek. Ve volném prodeji se kiha prodává za cenu 128 Kč, nakladatelství JOTA uvádí, že rozměry knihy jsou 150 x 210 x 5 mm. Celkem sedmdesát dvě strany jsou v brožované vazbě bez přebalu s lesklou obálkou.

radiotv_face_n04

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .