Fajn rádia finalizují plánované programové změny

První fáze letošních programových změn na Fajn rádiích se datuje k jaru, kdy moderátorský team omladila dvojice známých herců a televizních moderátorů Johan Mádr a Ondra Havel, která si již podmanila staniční hitparádu Fajnparáda Top 20. Další změnou, která se již osvědčila, je Fajn ráno, moderované Ondrou Cikánem.

fajn-odpoledni-show-2015-651-noperex

Jsme rádi, že sázka na novou mladou moderátorskou krev se vyplatila. Johan Mádr a Ondra Havel si tím, co realizují ve Fajnparádě, kterou výrazně oživili a posunuli, řekli o klíčový drive Fajn rádií, a tím je Odpolední show,“ dodává Martin Maďarka, pověřený řízením programu Fajn rádií.

Nová Odpolední show odstartovala v premiéře v pondělí 7. září, a to v novém vysílacím čase od 14:00 do 17:00.

fajn-to-nejnovejsi-2015-651-noperex

Další významnou novinkou na začátku programového roku je prodloužení hudebního speciálu To Nejnovější z jedné na dvě hodiny. „To Nejnovější s Ondrou Cikánem dlouhodobě vykazuje dobrou výkonnost na straně jedné a na straně druhé se tímto krokem chceme ještě více odlišit od konkurenčních stanic a posílit tak svoji pozici rádia pro nejmladší posluchače s nejvyšším zastoupením hudebních novinek,“ doplňuje Martin Maďarka.

Nový vysílací čas hudebního speciálu To Nejnovější je každý všední den mezi 17:00 až 19:00 hod. Aktuální podoba hudebního speciálu přinese ještě více hudebních novinek, interakci v podobě tipů a názorů posluchačů na to nejnovější, pohledy do světových hitparád, videa a reporty ze stránek fajn hvězd v sociálních médiích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: