Fajn rádia s programovými změnami, představují „fajn-nový“ program

Fajn rádia přicházejí s programovými změnami, které mají posílit postavení rodiny rádií u mladých posluchačů a zvýšit poslechovost v cílové skupině 12-35 let. Součástí je nové ranní vysílání nebo Fajn paráda.

fajn-parada-651-noperex

Od začátku dubna se objevuje nová Fajn paráda Top 20

Ještě před startem nového programového roku, který připadá na začátek září, přicházejí Fajn rádia s několika programovými novinkami včetně nových mladých moderátorských nadějí. První novinkou je nová Fajn paráda Top 20 s Johanem Mádrem a Ondrou Havlem, která již měla svoji premiéru v sobotu 5. dubna.

Dlouho jsme hledali novou mladou fajn krev, která nezapadne do průměru, a vše nasvědčuje tomu, že jsme ji ve dvojici Johan Mádr a Ondra Havel našli. Jejich vášeň pro hudbu je nakažlivá, jsou kreativní a zábavní. Dobrou průpravou je jim herectví i společná moderace v hudební televizi. Fajnparáda pod jejich vedením není jen standardním rádiovým hudebním žebříčkem, ale nechybí v ní humor, nadsázka a ta správná chemie fungující dvojice,“ říká Martin Maďarka, pověřený řízením programu Fajn rádií.

Nové Fajn ráno bude mít premiéru v pondělí 4. května

Další programovou novinkou je nové Fajn ráno, jehož se ujme moderátor hudebního speciálu Fajn rádií To Nejnovější Ondřej Cikán, a to od pondělí 4. května. Nové Fajn ráno bude každý všední den od 6 do 9 hodin přinášet nejnovější zprávy, informace, servis a hlavně nejnovější songy.

fajn-rano-651-noperex

Další nová moderátorská dvojice Fajn rádií Ondra Šimáček a Martin Žalud, kterou lze již nyní 30slyšet ve víkendové Odpolední show vždy v sobotu od 15 do 18 hod, rozšiřuje svoje vysílání i do prime time. Každé středeční Fajn dopoledne mezi 9 a 12 hod bude nově speciální „mužské“. Fajn dopoledne v pondělí, úterý, ve čtvrtek a v pátek pak zůstávají v režii Markéty Rachmanové.

S programovými novinkami jsme po loňském roce bez výrazných změn začali letos o něco dříve, a to záměrně proto, aby byly od startu nového programového roku v co možná nejlepší kondici. Naším cílem je nedělat změny pro změny, ale přinést do českého éteru novou fajn energii a nové fajn moderátory,“ uzavírá Martin Maďarka.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .