Exkluzivně: Poslechněte si novou zvukovou grafiku Dance Radia

dance_radio_logo_velkeDance Radio slaví o tom víkendu své šesté narozeniny, příznivci taneční hudby budou moci tuto událost oslavit už v pátek 1. července, resp. v sobotu 2. července. K této příležitosti představí Dance Radio zbrusu novou zvukovou grafiku, kterou si nechalo rádio vyrobit na klíč od zvukovaprodukce.cz. Přinášíme vám exkluzivní ukázku nové grafiky a podrobné informace o narozeninových akcích.

Na počátku července představí Dance Radio zbrusu novou grafiku, k příležitosti šestých narozenin jsou navíc připraveny dvě možnosti, jak oslavit výročí s touto stanicí.

Nová grafika bude dynamická, progresivní a srozumitelná

Zvukový obal Dance Radia projde poměrně zásadní změnou, stanice opouští charakteristické zvukové logo, s nímž přišla loni v září. Nová grafika je vyrobena externě na klíč. Nechce být efektová, naopak bude plynulejší a částečně zpívaná. Lišit se bude rovněž staniční hlas.

POSLECHNĚTE SI: ZVUKOVÁ PREZENTACE NOVÉHO ZVUKU DANCE RADIA

Nový zvuk Dance Radia připravila společnost zvukovaprodukce.cz: „Inspiraci jsme hledali u zahraničních rádií, jejichž dynamika tady chybí. Vytvořili jsme progresivní, hravý a zároveň srozumitelný a přímočarý face Dance Radia, který podtrhuje jeho hudební energii,“ řekl Jiří Čada ze zvukovaprodukce.cz.

POROVNEJTE: DOSAVADNÍ OTVÍRÁK V 19:00

dance_opravdove_tan_radio

Dance Radio slaví na parníku a v klubu Roxy

Speciální narozeninový parník Dance Radia vyplouvá v pátek 1. července z Rašínova nábřeží. O hudbu se bude starat zkušený moderátor Luboš Novák, jeho hlas znají také diváci TV Nova v rámci self-promotion. Podle skupiny Lagardere Active ČR, která dodává program stanici, jsou akce Luboše Nováka známé svou hojnou účastí. Klasické vstupné stojí 200 Kč, do VIP zóny si zájemci připlatí navíc 150 Kč. Prvních padesát návštěvníků bude mít vstup na sobotní akci zdarma. Ve 20:00 startuje plavba s rautovou zónou (grilované sele pro všechny a pro VIP paluba s míchanými koktejly do vyčerpání zásob).

PSALI JSME: Ranní show Dance Radia se proměnila

Dance Radio bude své šesté narozeniny slavit také v sobotu 2. července, v klubu Roxy budou hlavními hosty rezidentní noci Roxy Dance Conference (navazuje na stejnojmenný pořad v rádiu). „Úplně poprvé v Česku vystoupí Cressida a s ním i jeho kolega a matador německé klubové scény Marc Marberg. Line-up doplní rezidenti Crossryders. Doporučený dress code je pro pány kravata a pro dámy koktejlky,“ doplňuje stanice kompletní informace. Pro takto oblečené návštěvníky bude do 23:00 vstup zdarma, poté 150 Kč. VIP vstupenka do rautové zóny vyjde na 440 Kč. Akce startuje úderem 22. hodiny.

Z HISTORIE DANCE RADIA: Dance rádio zahájilo v Praze, skončilo Rádio DJ


Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: