Dance Radio přichází se zprávami a novým zvukem

dance_5letAUDIO UVNITŘ – Pražské Dance Radio vkročilo do další rozhlasové sezóny s několika vylepšeními, vůbec poprvé uslyší posluchači zprávy, představen byl i nový zvukový obal.

Dance Radio spustilo 1. září zbrusu nový zvukový obal, podle společnosti Lagardère Active ČR (skupiny vlastnící právě Dance Radio) nová zvuková grafika koresponduje s tanečním formátem stanic, zároveň pak odkazuje na novější hudební trendy.

Další novinkou je zpravodajství. Informace z České republiky a ze světa, o počasí, ale i pražské dopravě vám nově servíruje zprávařský tandem Michaela Široká a Martin Šubrt. Navíc vám donesou novinky o muzice a zajímavých událostech, zpravodajství je vysíláno vždy v celou od šesté ráno do šesté večerní včetně. V odpoledním bloku stane po boku Jana Průchu i nováček týmu Lucie Vašíková.

DOPORUČUJEME: ČRo, Dance Radio a Proglas v T-DAB

Dance Radio však přináší i jiné neméně zajímavé projekty. Velkou událostí se podle Lagardère Active ČR stane propojení s pražským klubem Roxy, stanice se stává mediálním partnerem (zejména potom taneční clubové noci Climax s dvanáctiletou tradicí). Ruku v ruce s mediálním partnerstvím jde i nový stejnojměnný nedělní pořad Chrise Sadlera (rezident DJ Roxy Praha), alternovat se bude se stávajícím pořadem ClubMix. Posluchači již ve vysílání mohli zaznamenat teaser lákající na tuto novinku.

TEASER: CLIMAX A CHRIS SADLER

Během září se koná též vyvrcholí plavební sezóna parníků Dance Radia, tímto vrcholem se má stát akce Trancenavigation, vystoupení přislíbil i zahraniční DJ Ronski Speed. „Pomyslnou třešničkou na dortu se v září stane velkolepá party DJ Tiësta v pražském klubu SaSaZu, na které se Dance radio bude podílet jako mediální partner,“ uvádí Lagardère Active ČR. Více informací o jednotlivých akcích najdete jak ve vysílání, tak na internetové adrese www.danceradio.cz.

SELF-PROMOTION: TRANCENAVIGATION

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. -Beny-

  Posluchám Dance rádio od samého počátku a je třeba říct, že urazilo pořádný kus cesty. Nikdy nepůsobilo amatérsky, naopak, nejsem sice odborník, ale dělalo na mě jako řadového posluchače, který má rád dance music, dobrý dojem. Myslím, že každý člověk, který má rád tento styl hudby, si tady může najít své. Jediné co mi chybí je FM vysílač v Jihomoravském či Zlínském kraji o dostatečném výkonu, snad časem. Jinak jim přeju do dalších pěti let hodně úspěchů a méně odcházejícíh dobrých moderátorů.

 2. /\ |\| ( ) |\| ! |\/|

  Ano, je pravda, že DR působí podstatně víc profesionálně, než některé regionální stanice, ovšem, měl bych i tři výtky.
  1) Ten zpívaný jingl absolutně nekoresponduje s obsahem stanice, je to něco strašnýho, pěst na „ucho“. :)
  2) Hudební dramaturg by si mohl uvědomit rozdíl mezi předělem následující skladbou.
  3) Ta holka, co tam byla do konce srpna v odpoledních hodinách a teď snad pořád ještě je, ať si aspoň hledá někde na netu, co říct zajímavýho, ale furt ty její kecy o počasí a pohodě, hrozný nesmysly…sama se v tom vždycky zamotá!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .