Evropa 2 v létě postaví improvizované studio na ostrově Ibiza

evropa-2-ibiza-kampan-2013-651

Rádio Evropa 2 spustilo soutěž o 40 zájezdů na ostrov Ibiza. Devět týdnů budou mít posluchači Evropy 2 možnost soutěžit o letní týdenní zájezdy do jedné z nejoblíbenějších letních lokalit. Každou týdenní výhru tvoří zájezd na Ibizu pro 4 osoby v termínu od 14. do 21. srpna nebo v termínu od 21. 8. do 28. srpna letošního roku, který zahrnuje ubytování na Ibize na sedm nocí s leteckou dopravou z Prahy.

Spolu se 40 výherci pojede na Ibizu i tým moderátorů Evropy 2 a slovenské Europy 2 a z improvizovaného středomořského studia budou přinášet aktuální reportáže z epicentra hudebního a letního dění. Posluchači Evropy 2 tak budou vzdálenými účastníky dění na ostrově. Už teď si brousíme zuby na rozhovor s Davidem Guettou, Paul Van Dykem nebo Tiestem, kteří na Ibize v létě vystupují,“ řekla Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Hry o zájezd v příslušném týdnu se účastní každý, jehož herní SMS zpráva ve tvaru „IBIZA“ bude pořadateli doručena prostřednictvím telefonu a prémiové sms na číslo 900 11 04 v rámci České republiky nebo na číslo 66661 v rámci Slovenska. Cena jedné SMS zprávy je v 4 Kč. Výherní SMS zprávou bude v každém týdnu ta zpráva, která dorazí do systému jako tisící v pořadí. Výherce musí do 30 vteřin zvednout telefon.

Další informace přinášíme na webu Evropy 2,“ dodala Radka Pilzová, tisková mluvčí skupiny Lagardere, tedy vlastníka rádia Evropa 2.

e2-ibiza-plakat-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: