Dance Radio v chytrých telefonech, v éteru s novinkami

danceradiologovelkeDo nového školního roku vstoupilo pražské taneční Dance Radio s několika změnami v programu, některé pořady z nočních hodin s přesunuly na víkendová odpoledne. Majitele chytrých telefonů zajisté potěší zpráva, že Dance Radio je od pondělí 5. září dostupné v přístrojích s operačním systémem Android.

Taneční hudba v chytrých mobilech

Dance Radio, které posluchači naladí v Praze na 89,0 FM a 102,9 FM, má od pondělního dne aplikaci pro poslech živého vysílání v chytrých telefonech s operačním systémem Android. „Originální taneční hudba je teď k dispozici nejen pro poslech u počítače, ale také zdarma přímo z mobilních smartphonů nezávisle na tom, kde se jejich uživatelé nacházejí,“ popsal Lubor Zoufal, ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardčre Active, která Dance Radio provozuje. Nová aplikace navíc zobrazuje playlist přehrávané hudby.

GLOSA: Nelíbí se vám rádia ve vašem regionu? Zkuste chytrý telefon a internet

Majitelé smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS mají už delší dobu k dispozici přehrávače sesterských stanic Evropa 2, Frekvence 1 a Rádio Bonton. Telefony Nokia nabízejí přehrávač CZ Rádio, kde je i taneční Dance Radio či pohádkové rádio Pigy.cz.

SOUVISEJÍCÍ: SeeJay Rádio s vlastní aplikací pro iPhone a Android

dancesmartphoneNová aplikace Dance Radia pro chytré mobily.

Programové novinky Dance Radia platné od 1. září

Schéma Dance Radia doznalo od září několika programových změn. Základní programovou osu tvoří čtyři základní bloky, SUNRISE 6-9 s Davidem Salamonem (dříve vysílal na Rádiu Bonton), FRESH 9-12 s Lubošem Novákem, DRIVE 12-16 s Lucií Vašíčkovou a v neposlední řadě SMILE 16-20 s Radkou Stratilovou.

PŘEČTĚTE SI: YouRadio míří do chytrých telefonů

V sobotu po 12,00 hodině jsme pro vás připravili reprízu radiové show světové djské jedničky Armina Van Buurena – ASOT, a hned po něm nastoupí novinkově hodinový pořad IN SEARCH OF SUNRISE od Richarda Duranda, DJ M.I.K.E. se svým pořadem CLUB ELITE SESSION se z nočních hodin přesune na 15,00 hodinu,“ píše Dance Radio v tiskové zprávě.

K TÉMATU: Exkluzivně: Poslechněte si novou zvukovou grafiku Dance Radia

„Novinkově bude během víkendu Music BAR začínat již v 16,00 hodin s Terezou Ročeňovou a během 3 hodin vás zahrne taneční hudbou vašich přání. V neděli se přesouvá z páteční noci Baleárský Trance od Rogera Shaha v pořadu MAGIC ISLAND, který se rozezní mezi 14,00 – 16,00 hodinou,“ dodává Dance Radio.

AKTUÁLNĚ: Teleko zprovoznilo DAB na severní Moravě a ve Slezsku

danceradio_noveProgramové schéma Dance Radia. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .