Český rozhlas vypouští značku Regina z názvu své pražské stanice

Regionální stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha vypustí od 1. října ze svého názvu označení Regina. Hodlá působit pod názvem Rádio DAB Praha. Změnu formálně schválila Rada Českého rozhlasu.

Ilustrační obrázek, Český rozhlas, léto, autor: Martin Petera

Ilustrační obrázek, Český rozhlas, léto, autor: Martin Petera

Pražská regionální stanice Českého rozhlasu původně vysílala pod názvem ČRo Regina. V roce 2015 však byla na FM frekvenci 92,6 MHz nahrazena okruhem mluveného slova ČRo Plus. Regionální studio však v Praze zůstalo, jen se přesunulo do digitálního vysílání DAB+. S tím souvisela úprava názvu na Regina DAB Praha.

Rozhlasová stanice se nyní orientuje na aktivní publikum, hudební výběr je mířen na mainstreamové posluchače. Stanice se prezentuje podtitulem „Nejvíc hitů v digitálu„.

Denní proudové vysílání obsahuje zprávy v celou, průběžné aktuální informace a dopravu. Moderovaný program končí v 19:00, poté následuje proud hudby. O víkendu jsou k dispozici publicistické pořady. V pátek podvečer je to K věci Štěpánky Duchkové, v sobotu hodinový rozhovor S vámi v Praze a v neděli moderuje Kateřina Kubalová pořad Až na dřeň.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .