Bývalá radní Českého rozhlasu Dana Jaklová bude moderovat v Rádiu Sázava

sazava_novelogoNěkdejší předsedkyně Rady Českého rozhlasu Dana Jaklová, která spolupracovala i s webem Česká média, bude novým hlasem středočeského Rádia Sázava. Její hlavní náplní práce bude příprava zpravodajství, no posluchači ji uslyší i v živém vysílání. Server RadioTV o tom informoval ředitel stanice Miroslav Pýcha.

Do rádia Sázava přichází další posily moderátorského týmu. Nově se budete potkávat ve vysílání s Danou Jaklovou, která bude připravovat nejen zpravodajství, ale uslyšíte ji pravidelně i v živém vysílání. Dana prošla celou řadou „mediálních“ profesí. Počínaje divadelní dramaturgií, přes zpravodajství v Českém rozhlase i jiných médií, až např. po psaní knih. Věříme, že bude silnou posilou našeho rádia,“ napsal Pýcha.

Dana Jaklová vystupovala dlouhou dobu jako místopředsedkyně a mluvčí Rady Českého rozhlasu, později radu i vedla. Byla jednou z nejvýraznějších tváří kontrolního orgánu rozhlasu. Důvodem mohl být i fakt, že se výrazně angažovala proti vysílání okruhu ČRo Wave pro mladé na FM frekvenci v Praze a ve středních Čechách. Byla rovněž hlasitým kritikem někdejšího generálního ředitele Václava Kasíka, který byl z funkce odvolán mimo jiné i pro kauzu Radio Wave.

Dále Rádio Sázava poutá i na novou rozhlasovou show známého umělce a zakládajícího člena kapely J.A.R. Michaela Viktoříka – pořad nazvaný Svět podle Michaela má premiéru v pátek 15. června v pravé poledne.

Rádio Sázava vysílá na středočeské frekvenci 89,3 MHz z kóty Benešov – Kozmice. Vysílací studio má v Praze a ve Vlašimi. Provozovatelem vysílání je společnost Joe Media podnikatele Miroslava Pýchy.

radiosazava_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: