Valentýn míří do českých rádií

kvetinyAUDIO UVNITŘ – Svátek všech zamilovaných lidí se už kvapem blíží a tuzemská rádia s tímto svátkem pojí mnoho svých akcí. S některými vás dnes seznámíme.

S netradiční akcí i tentokrát přichází Rádio Haná. Svým posluchačům nabízí možnost vyhrát víkendové pobyty v rekreačním středisku Baldovec pro čtyři osoby včetně různých procedur a poukázek na luxusní šperky, to vše v rámci akce Láska prochází rádiem…Radiem Haná. Cílem hry je poslouchat vysílání Rádia Haná a jakmile ve vysílání zazní slogan „Láska prochází rádiem…Radiem Haná“ se musíte dovolat jako první. Po celou dobu konání akce se vysíláním budou prolínat zamilované písně, ale i posluchačské příběhy.

POSLECHNĚTE SI SELF-PROMOTION: RÁDIO HANÁ

Pro všechny zamilované je určena také soutěžní akce Rádia Krokodýl. Díky této stanici budete mít možnost pozvat na romantické rande vaši tajnou lásku nebo také nabídnout usmíření u dobré večeře. Každý všední den po 14.hodině začíná Krokodýl Romantik. Hlásit se můžete na e-mailu: studio@krokodyl.cz, stačí napsat věk, telefon, krátký příběh a o vše ostatní se už postará právě Rádio Krokodýl.

POSLECHNĚTE SI SELF-PROMOTION: KROKODÝL ROMANTIK

Valentýnský pobyt v hotelu Apollon Valtice naopak nabízí Rádio Petrov. Součástí tohoto balíčku je ubytování s velmi bohatou snídaní, chybět samozřejmě nebude ani romantická večeře při svíčkách, romantická procházka dokonce i s průvodcem a jako perlička přijde taneční večer. Úkolem je poslouchat Rádio Petrov, vyhrát můžete ve dnech od 2.2. až do 5.2.2010.

PSALI JSME: Hitrádio Vysočina spouští předvalentínskou akci

V neposlední řadě se podívejme na akci rádia RockMax, ta vsází na to, že láska má mnoho podob. Rádio totiž vyhlašuje soutěž o nejoriginálnější milostné vyznání. Výhrou vám budou vstupenky na již beznadějně vyprodaný ostravský koncert německé skupiny Rammstein, který se koná 13.března v ostravské ČEZ aréně. Svá milostná vyznání můžete zasílat až do 12.února na číslo 900 06 15 (cena SMS 15Kč) SMS ve tvaru RX (mezera) srdce (mezera) text milostného vyznání a jméno odesílatele sms. Ódu můžete napsat i pro svou kytaru, auto a další. Výherce bude vybrán v neděli 14.února v odpoledním vysílání RockMaxu.

PSALI JSME: Expres Radio bude sladké, má i nový web

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .