Expres Radio bude sladké, má i nový web

cokolada_expresExpres Radio připravilo pro všechny milovníky sladkého soutěž. Spuštěn byl také zbrusu nový web odkazující na majitele stanice.

Jste-li milovníci sladkého všeho druhu, tak právě pro vás je určena soutěž pražského Expres Radia. Vyhrávat můžete dorty, bonbóny a další laskoviny. Stačí poslouchat program Dopolední Nejlepší hudba ve městě s moderátorem Markem od pondělí do pátku v čase 10:00 – 13:00 a můžete vyhrát.

PSALI JSME: Expresradio ruší všechny klasické zprávy!

Nabídka je rozhodně lákavá, soutěží se za podpory cukrárny – kavárny Café St-Tropez v Paláci u Nováků, Vodičkova 30. Jedná se o to nejlepší z české a francouzské receptury, posláním je navrátit do Prahy cukrářskou kvalitu známou z odboní 1.republiky.

NOVÉ LICENČNÍ PODMÍNKY EXPRES RADIA

Expres Radio od Nového roku zrušil klasické zprávy, posluchače chce totiž průběžně informovat v rámci celé hodiny. V polovině ledna rozjelo Expres Radio nové webové stránky, z nich lze snad vypozorovat spojitost se společností Mafra. Ta provozuje hudební televizní stanici Óčko čí zpravodajský portál idnes.cz a právě podobnosti s tímto serverem si lze povšimnou hned na první pohled. Podle slov Expres Radia na Facebooku „ctí firemní kulturu„. Zachovány zůstaly všechny původní sekce.

expres_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: