Ruda z Ostravy učí na rádiu Helax ostravštinu

helax_rudaAUDIO UVNITŘ – Od 2. srpna můžete ve vysílání rádia Helax soutěžit společně s Rudou z Ostravy, od tohoto týdne se v odpoledním proudu hraje také o vstup do lanového centra.

Od 2. srpna až do konce prázdnin přichází na vlny rádia Helax Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se svou lekcí ostravštiny, slýchat jej můžete ve všední dny čtyřikrát denně (8.20, 10.20, 12.20 a 14.20). V každé lekci se vás Ruda z Ostravy zeptá na jedno ostravské slovo.

SELF-PROMOTION: ŠKOLA RUDOVY OSTRAVŠTINY

Znáte-li dané slovo, piště SMS ve tvaru HELAX (mezera) ODPOVĚĎ na číslo 900 09 03 (cena SMS jsou 3Kč). Ve všední dny po 14. hodině moderátor vylosuje jméno výherce speciálního energetického nápoje.

K TÉMATU: Ruda z Ostravy mizí z českých rádií

V následujících 14 dnech (2. – 8. srpna) se na rádiu Helax hraje o vstupenky do lanového centra Davidův mlýn včetně Mlynářova skoku pro 4 lidi (výherce získá kredit na zážitky na Davidově mlýně v ceně 5000 Kč). Hraje se každý den v bloku Zevling (16-17), na mail helax@helax.cz nebo na profil Facebooku piště své největší adrenalinové zážitky. Více informací hledejte na webu www.helax.tv.

PSALI JSME: Helax pořádá letní párty, končí Vytuň si starou

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,