RadioTV.cz aktualizovalo tabulku poslechovosti

1malyWeb RadioTV.cz aktualizoval tabulku poslechovosti českých rádií.

Ve čtvrtek 5.listopadu byla zveřejněna nová čísla poslechovosti českých rádií. Dnes (5.11.) jsme pro vás připravili podrobnou analýzu týdenní poslechovosti. Svým čtenářům nabízíme také aktualizovanou tabulku poslechovosti, v níž můžete porovnat čísla posledních osmi výsledků RadioProjektu.

Na úterý 10.listopadu pro čtenáře chystáme další podrobnou analýzu, tentokrát denní poslechovosti. Tradiční ohlasy programových ředitelů jednotlivých rozhlasových stanic přineseme v dalším týdnu.

Autor článku:

Komentáře (5)

 1. valve

  Zdravím,
  včera jsem zjistil, že naladím-li program „ČRO 4 – Radio Wave“ na kmitočtu 100,7 MHz – ozve se mi vysílání ČRO 2. Zkoušel jsem vícekrát během dne a vždy se stejným výsledkem.
  Dělám chybu já, nebo je chyba v tabulce výpisu rádií ?
  Díky za odpověď.
  Václav – valve@post.cz

  1. Jose

   Neděláš žádnou chybu. Chybu udělala Rada ČRo s bývalým agentem StB p.Jíšou, normalizátorkou pí.Jaklovou a ostatními, kteří vyhnal v srpnu, ČRo 4 Wave z českého VKV a ještě jim odebrali i to řádné označení ČRo 4. Radio Wave dnes vysílá pouze v DVB-T/S/C a na netu. Následně donutili odstoupit z vedení ČRo i p.Kasíka a místo něj zvolili p.Medka, který se z toho již po druhé nervově zhroutil a byl od té doby, již 2x hospitalizován. Původně měl místo Wave vysílat ČRo Region Střední Čechy, ale později toto rozhodnutí změnili, nevím proč, na ČRo 2 Praha. To je všeobecně považováno odborníky, za naprostou hovadinu. Protože ČRo 2 Praha má v tamní oblasti, dobré pokrytí a tento vysílač vůbec k ničemu nepotřebuje. O návrat rádia Wave na české FM se nadále svádí boj a to dokonce i na půdě parlamentu. O návrat Wave a to na 5 vybraných vysílačů FM usiluje zejména např. p.Liška, současný předseda strany Zelených.

  1. SETI72

   No jo. Ten čas tak rychle běží… :-D

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .