Radio Wave si připomíná 5. narozeniny

wave_5_narozeninyCelý tento týden se nese vysílání Radia Wave v narozeninovém duchu. Stanice rekapituluje jednotlivé roky, navíc odvysílá šestihodinový narozeninový koncert.

Tento týden si společně s Radiem Wave zrekapitulujeme jednotlivé roky vysílání. Od pondělí do pátku se v 11:20 Radio Wave ohlíží za hudebním dění, tedy alba z daného roku, hudební krize průmyslu či vznik a zánik uskupení. Do zákulisí Radia Wave pak nahlédnete vždy ve 14:20, zároveň je připraveno ohlédnutí za uplynulými 5 lety. Archiv najdete na webu Radia Wave.

Z ARCHIVU: Jeden den s Radiem Wave

Radio Wave začalo vysílat 13. ledna v 13:13:13 roku 2006. Petr Duhan, prozatímní generální ředitel Českého rozhlasu, a Lukáš Hurník, programový ředitel, ohodnotí dosavadní vývoj stanice v rozhovorové hodině programu Odpolední session (v čase 15-16). V sobotu 15. ledna úderem sedmé hodiny večer se začíná narozeninový večírek v pražském klubu MeetFactory.

DOPORUČUJEME: Wave, vlna s nejistou budoucnostíNa akci vystoupí dDamage, Bene & Stratasoul, Kolowrat a Dva. „Mezi jednotlivými vystoupeními pak Pavel Sladký bude zpovídat dlouhodobé partnery Radia Wave ze všemožných kulturních oblastí. Na wave.cz/koncert pak s námi můžete být nejen sluchem, ale i zrakem,“ doplňuje informace Radio Wave.

 

PSALI JSME: Má ještě smysl digitalizovat rozhlas? Nepředčil jej už dávno poslech přes internet?

wave_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .