Rádio Samson opět vysílá, stále ovšem ne v FM pásmu

samsonZápadočeské Rádio Samson vede neutuchající boj o návrat do českého éteru, v polovině července muselo vedení vyhlásit celozávodní dovolenou.

Do 19. července vyhlásilo Rádio Samson celozávodní dovolenou, pozastaven je i pořad Na Zpátečku. Po tomto hektickém týdnu se moderátorský tým změnil téměř k nepoznání. To ovšem neznamená, že by Rádio Samson zmizelo, stále jej můžete poslouchat alespoň prostřednictvím www.radiosamson.cz. Připraveny jsou další Večerní koncerty, ale nekončí ani Samsonovy štafle.

K TÉMATU: Rádio Samson přerušilo vysílání, soud mu zrušil licenci

Fanoušci Samsonovy štafle se mohou těšit na jednu zajímavou akci. Kapely, které se této hitparády zúčastnily se mohou prezentovat na scéně „Rádio klubu„. Více informací hledejte na webu Rádia Samson. Připomeňme, že plzeňské Rádio Samson, které reprezentuje hudebník Jaroslav Lenk, přerušilo v první polovině června letošního roku své vysílání. Důvodem je zrušení rozhodnutí o udělení licence. Stanice získala v loňském licenčním řízení překvapivě až čtyři frekvence najednou, proti tomu se odvolali další účastníci.

PSALI JSME: Kauza zrušených licencí – rádia musí hledat společné řešení

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jose

    Tohle je jedna z největších tragédií probíhajících doslova v přímém přenosu na českém FM. Zakulisními, velmi pofidérními praktikami, na hranici zákona, je zničena stanice KAROLÍNA a přebírá ji normalizační vysílačka Blaník. Když se tedy někteří nedají a pokračují ve vysílání alespoň na netu. Nikdo už nevěří, že se na FM vrátí. A oni se tam vrátí. Začne vysílat radio SAMSON na 4 frekvencí. Vše vypadá dobře. Zdá se, že pisničkáři na českém FM nezaniknou. Všichni mají radost. A pak by šlo psát návod… Jak zničit v ČR podnikatele… Vysílání musí být zastaveno na příkaz soudu a soud rozhoduje. Neuvěřitelné. To je jako už by se předem rozhodlo. Jsi vinen. Nemělo by to být náhodou opačně. Tedy vysílání běžet, dokud se neprokáže, že třeba nemají nárok ? Ale tady se musí zastavit vysílání jen proto, že je nárok zpochybněn. Chceš zničit rádio? Udej ho u soudu. Samozřejmě utíkají peníze za nasmlouvané věci. Ztrácí se důvěra. Pokud se SAMSON vrátí na FM, měl by podat žalobu na ČR a soudy, za ušlé zisky, bránilo se jim v podnikaní a aby uhradili SAMSONU vzniklé ztráty ! Zajímalo by mne které kumunistické mafie, tak moc brání tomu aby na českém FM nemohly znít opravdové poctivé české písničky od opravdových českých písničkářů a nikoli uradené a nepovedené plagiaty od komoušů a jejich noshledů, jako zní z Impulsu a Blaníku a podobných stanic.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .