Rádio City upravuje večerní proud, spouští soutěže

city_casOd pondělí 27. září naladí posluchači Rádia City 93,7 FM upravený večerní program, soutěžit se také bude o mnoho atraktivních cen.

Klasické moderované vysílání prodlužuje od 27. září Rádio City až do osmé hodiny večerní. Důvody nám ozřejmila Bára Lukášová, programová ředitelka Rádia City: „Klasické vysílání prodlužujeme až do 20 hodin, aby měli posluchači možnost získat od nás nejrychlejší dopravní informace v Praze ještě o hodinu déle. Dopravní špička v metropoli bohužel sedmou večerní neutichá a domů jezdíme z práce čím dál tím později.“ Rádio City se tak chce stát společníkem na cestu domů, navíc mezi 19:00 a 20:00 s posluchači proberou moderátoři den, který prožili.

PSALI JSME: Rádio City v ranním bloku uvádí nové soutěže

Tradiční hudební bloky Osmdesátka a Devadesátka se stěhují do nových časů, hudební bloky nyní nasazuje Rádio City na všední dny ve 20:00, resp. 21:00. Oba pořady nově připravuje pouze René Hnilička, který až dosud připravoval Osmdesátku. Zóna lásky navazuje ve 22:00, romantické songy si zachovávají stopáž 180 minut, takže končí hodinu po půlnoci.

Víkendová osmá hodina se rovněž promění, slogan „Party zóna radia City – to je váš taneční prostor“ zazní v sobotu ve 20:00, pětihodinový taneční proud chce dodat energii. V neděli ve 20:00 začíná další novinka – Hitparáda Rádia City aneb „třicítka novinek přesně tak, jak se vám líbí„. Dvouhodinovou hitparádu ovlivňují návštěvníci webu  www.radiocity.cz/hitparada, hlasuje se klikem na tlačítka LÍBÍ, resp. NELÍBÍ. Webové streamy upravily svůj vzhled a přinesly několik vylepšení (informace o hraných skladbách, včetně textů). Vybrat si mohou posluchači i náročnější flash verzi pro lepší kvalitu.

SELF-PROMOTION: ZÁVOD S ČASEM

Celý tento týden (27.9. – 1.10.) se hraje ve vysílání Rádia City o luxusní hodinky za 5 tisíc korun dle výběru ve hře Závod s časem (posluchači se po výzvě moderátora ranního bloku Vojty Eflera musí dovolat na číslo 12 937 dovolat jako třetí v pořadí a v limitu 20 sekund vyjmenovat zemni, město, zvíře či věc). Soutěží se také o francouzskou módu pro vaši koupelnu, více informací se dozvíte ve vysílání Rádia City po 15. hodině. V plánu je měsíční soutěž o poukázky na večerě do exotických restaurací.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. juko

      Překlep opraven, díky :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .