Rádio City v ranním bloku uvádí nové soutěže

drp_cityAUDIO UVNITŘ – Každé ráno se od září na Rádiu City začínají nové soutěže – Děti versus rodiče nebo partnerský dvojboj. Do pátečního rána navíc přijdou i VIP hosté.

První ranní novinky nese název Děti versus rodiče. Nová hra Rádia City 93,7 FM má jednoduchá pravidla, na webu Rádia City se přihlašuje vždy jeden rodič se svým dítětem. Zářijová hra potom prověří znalosti rodičů z matematiky, fyziky, četiny a dalších předmětů. Děti potom rodičům pomáhají v případě, že nevědí správnou. Na každého potom čekají značkové batohy s herní konzolí uvnitř.

SELF-PROMOTION: DĚTI VERSUS RODIČE

Od září se v bloku Dobré ráno, Praho! testují partnerské vztahy. Vojta Efler v rámci Nového ranního flirtu Rádia City od pondělí do čtvrka uvádí Dvojboj. Partneři jsou podrobeni záludným otázkám. Pokud bude panovat v Dvojboji shoda, daný pár získá romantickou večeři. Přihlásit se můžete na webu Rádia City. Pátky jsou vyhrazeny klasickému Novému Rannímu flirtu.

Do pátečního vysílání přináší Rádio City poměrně zásadní změnu. Každý pátek vždy ráno po 8. hodině přijde do studia jeden známý host, do vysílání si chce stanice zvát hosty, kteří „si neberou servítky„. Prvním hostem bude bývalá moderátorka Rádia City – Šárka Kubelková. O týden později (17. září) zavítá na návštěvu k Vojtovi Eflerovi kandidát na křeslo pražského primátora Zdeněk Tůma. Vojta Efler nebude probírat politiku ani závažná témata, půjde hlavně o humor. Připomínáme, že moderátorská kolegyně Iva Lecká aktuálně čerpá mateřskou dovolenou, počátekm září se jí narodil prvorozený syn Tobiáš.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .