Program Radia Wave se rozrostl o tři novinky

wave_ovcePROGRAM UVNITŘ – Od začátku února mohou posluchači Radia Wave najít v jeho programovém schématu hned tři nové pořady.

První novinkou vysílání ČRo Radia Wave je filmový magazín Čelisti, na program je každý čtvrtek od 18:00. Hodinový pořad zprostředkuje horké novinky ze světa filmu, podílejí se na něm filmoví publicisté Aleš Stuchlý, Vít Schmarec a Dan Řehák.

PSALI JSME: Radio Wave si připomíná 5. narozeniny

Dalším dárkem pro posluchače je Diagnóza F, ve čtvrtek od 21:00 nabízí ČRo Radio Wavejiný pohled na nelehké životní situace, kterými možná procházíte„. Adéla Paulík Lichková, sociální pracovnice, pracuje již deset let v oboru závislostí a drogových služeb (aktuálně v Centru drogových služeb ve vězení). Do studia si bude pravidelně zvát hosty z řad psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů.

DOPORUČUJEME: Jeden den s Radiem Wave

Pondělní desátá večerní patří od února novému magazínu Kruton. ČRo Radio Wave představí rap jeho proměny, kořeny či nové směry, zaměří se zejména na hip hop. Badatelka v oblasti žánru groove Mary C komunikuje hudbou i slovem. Program nahrazuje pořad The Best Damn Rap Show.

wave_schema_unor2011Programové schéma ČRo Radia Wave. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: