Poslechněte si jak vypadal konec Rádia DJ

radiotv_radioPražské alternativní Rádio DJ se v pondělí definitivně rozloučilo s posluchači v určitých pořadech. Jak to ale vypadalo těsně před půlnocí, kdy se v éteru střídalo s komerčněji laděným Dance rádiem? Server RadioTV vám přináší několik zvukových ukázek.

Před půlnoci
Poslední skladba ve vysílání Rádia DJ ani nedozněla. Těsně před půlnoci se připojilo Dance rádio s časomírou, připojení nebylo nijak plynulé, nový program jen usekl probíhající skladbu. Záhy se ozvala první píseň nového rádia, konkrétně In-Grid – Tu es foutu

Přechod z Rádia DJ na Rádio Dance

Začátek ranního bloku
První vstup ranního vysílání Dance rádia na frekvencích 89.0 a 102.7 MHz…

ZVUK: První vstup ranního vysílání Rádia Dance

Pokračování a závěr ranního bloku
Přinášíme vám druhý v pořadí a následně i závěrečný vstup ranního vysílání Dance rádia z úterý 12. ledna.

ZVUK: Druhý vstup ranního vysílání
ZVUK: Závěr ranního vysílání

„Pan z Novy“ v Dance rádiu
Pokud je vám následující hlas povědomý, vězte že jde o Luboše Nováka, moderátora Dance rádia, který je zároveň korporátním hlasem televize Nova. Jeho hlas můžete slyšet v každodenních upoutávkách na televizi Nova, a nyní i v pražském éteru.

ZVUK: Luboš Novák moderuje na Dance rádiu

DALŠÍ INFORMACE: Dance rádio a Rádio DJ – neuvěřitelný kontrast

Autor článku:

Komentáře (6)

 1. PV

  Neslyšel jsem Radio DJ minimálně 3 roky a tak jen z uvedené poslední skladby usuzuju že radio DJ nemělo standardně hudbu s moc vysokým BPM.
  Včerejší TRANSITION od John Digweeda ovšem nezněl vůbec špatně – asi pořad na Radiu DJ hudbou spíš dost vybočoval z průměru….

 2. Ovi

  Tou poslední (useknutou) skladbou ve vysílání Radia DJ byla Addiction (Terry Hunter & Kenny Dope Remix) od Kanye Westa, pro mě jedna z nejlepších skladeb, které se na 89,0 za uplynulých pět let objevovaly. Před ní hrál Prince – Jam of the Year, což byla rozlučková píseň, do běžného playlistu nezařazovaná. Jinak BPM se postupem času zvyšovalo tím jak ustoupil hip-hop a přibývalo drum´n´bassu, breakbeatu, garage, zvláště v Ranním škrábání.
  http://home.tiscali.cz/oviradio/

 3. MASH

  No hurá! Konečně snad druhé rádio (po Kiss JČ), které hraje odlišnou muziku, než všichni ostatní! Jelikož poslouchám mnoho hudebních stylů a tento v éteru rozhodně chyběl, musím napsat: „SLÁVA“!

  1. Pochvala

   Nene, byl to právě DJ, kdo hrál odlišně a jinak. Tohle je už jenom další tuctovka.

 4. Angelic

  Dance radio rozhodně hraje odlišnou muziku,na Kissu můžeš slyšet maximálně několik diskofilních ubožáren,na DR se hraje i trance.Dance radio osobně ale poslouchám jen přes večer,když jsou míchaný hudební speciály (Vandit knights od Paul van Dyka,Transition od Johna Digweeda,…).

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .