Kiss 98 slaví tento víkend plnoletost

sampano_kissV sobotu 2. října tomu bude přesně 18 let, co v českém rozhlasovém éteru zazněly první minuty vysílání pražské stanice Kiss 98 FM.

Oslavy plnoletosti rádia Kiss 98 se tento víkend ponesou jeho vysíláním ve velkém stylu. Speciální sobotní program začne úderem deváté hodiny ranní a kromě hudby dorazí k moderátorovi Petru Ticháčkovi muzikant Michal Hrůza a herec Miroslav Šimůnek. Odpoledním hostem Davida Krédla pak bude Vašek Bláha, lídr skupiny Divokej Bill, Martin Chodúr dorazí k Marcelu Šůchovi po 16. hodině a Miloš Knor zavítá do studia po 18. hodině. Neděle se sestává z gratulací československý interpretů.

K TÉMATU: Kiss 98 FM se chystá na oslavy plnoletosti

Nezapomeňte, že už dnes se v kostele Svatého Michaela koná narozeninová párty k 18. narozeninám Kiss 98, vystoupí zde Michal David, Martin Chodúr či Ben Cristovao, Yemi A.D. a JAD company. Akce začíná v 19:00  a vstupenky se dají sehnat na místě konání za 120 Kč. Na webu www.kiss98.cz najdete navíc archiv rubriky Takoví jsme byli, jež si připomíná významné moderátorské osobnosti z historie Kiss 98.

PSALI JSME: Kiss 98 má nový kmitočet, Beat přesouvá vysílače

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: