Kiss 98 FM se chystá na oslavy plnoletosti

sampano_kissAUDIO UVNITŘ – Pražská stanice Kiss 98 FM už brzy oslaví 18 let od doby, kdy  vstoupila do českého éteru.

Od 2. října 1992 vysílá Kiss 98 FM v českém éteru, k této příležitosti připravuje rádio velkou narozeninovou párty. Oslavovat se bude v klubu svatého Michala v centru Prahy, akce začíná úderem 19:00. Vstupenka na akci stojí 120 Kč, zakoupit ji můžete ve volném prodeji od 1. srpna na recepci rádia nebo u Kisspatrolek v ulicích Prahy.

SELF-PROMOTION: UŽ NÁM NENÍ SEDMNÁCT

Během večera zhlédnete vystoupení Martina Chodúra, Bena Cristovaa, Yemi A.D. a JAD company. Hlavní hvězdou večera bude ovšem moderátor Kiss 98 FM Michal David (slýchat ho můžete v pořadu Diskopříběh v pátek a sobotu 19-24).

Pravidelní posluchači jistě zaregistrovali, že v srpnové víkendy se nesou ve znamení speciálních víkendů. Stalo se už dobrým zvykem, že víkendy ve vysílání Kiss 98 FM jsou tematické, v srpnu se dostanete do rytmů jednotlivých národů, slyšet jsme mohli španělský, italský a minulý týden i německý víkend.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. violista

    No, škoda že tady nemáme v FM pražský KISS – ten je nejlepší. Ty Moravské pa-Kissy to se nedá ani poslouchat … nelíbí se mi moravský styl Kissů :-( nechápu to proč není všude zachován stejný styl hudby.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: