Evropa 2 slaví 20. narozeniny novinkami na webu

evropa2_bileAUDIO UVNITŘ – Ve svých začátcích kompletně přebírala Evropa 2 vysílání své francouzské sestry, v tomto roce oslaví neuvěřitelných 20 let na tuzemském rozhlasovém trhu.

Během 20 let prošla Evropa 2 velkou obměnou a za jejími mikrofony prošlo nepočítaně moderátorů a lidí, z nichž se staly vlivné hvězdy české scény. Připomínat si své výročí však Evropa 2 chce především muzikou a výběrem nejzajímavějších kousků z Ranní show. Jako bonus přináší několik novinek v oblasti webu.

PSALI JSME: Evropa 2 s novým webem a retro rádiem

Velmi často se posluchači ptají na právě odehrané skladby. Právě jim přichází vstříc nové sekce vylepšeného webu Evropy 2 s názvem Playlist, posluchači si tu zvolí časový úsek, z něhož zjistí všechny odehrané skladby. Současně s tímto krokem obměnila Evropa 2 podobu své webové prezentace Evropa 2.cz.

PROMO NA WEBRÁDIO: EVROPA 2 – 20.NAROZENINY

Další novinkou je další z řady webových rádiích. Široké portfolio žánrů v loňském roce doplnily projekty E2 Hot (aktuální žhavé hity), Vyndej to (písně vytvořené posluchači, rádio již není v provozu) a nejnovější 20.narozeniny. Toto rádio hraje největší hity, které jste mohli během posledních 20 let slyšet ve vysílání Evropy 2. To vše dopňují telefonáty z rubriky Mrázek ústředna, výběr z rubriky Zpátky do minulosti a zdravice známých osobností a posluchačů.

PSALI JSME: Leoš Mareš vede bulvární týdeník Spy

Během těchto 14 dní čerpá trio Mareš-Hezucký-Šilhánová svou dovolenou, zastoupí jej Libor Bouček, jeho Maraton trvá od 6:00 do 12:00. Ranní informační servis obstarává víkendový moderátor Jiří Formánek.

playlist_e2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,