Classic FM uvedl nový web i Želízka v ohni

classicfmnewlogomalePražská stanice Classic FM uvedla v minulém týdnu zbrusu novou webovou prezentaci vycházející z nového logotypu.

Posluchači Classic FM mají od minulého týdne možnost navštívit zbrusu novou webovou prezentaci www.classicfm.cz. Nové stránky nadále přináší informace o programu a novinkách ve vysílání, nechybí ani apodcasting. Web rovněž využívá vůbec poprvé nový logotyp, stejně jako na profilu na síti Facebook. Ačkoli nové logo představila stanice v červnu 2009, až dosud jej nikde nepoužívala.

K TÉMATU: Classic FM má nové logo a sexy Mozarta

Protože se v září 2010 začne nová koncertní a divadelní sezóna, v programu Classic FM nesmí chybět pravidelné informace z dění Národního divadla, Státní opery Praha nebo Symfonického orchestru hlavního města Prahy.

Už od úterý 7. září se navíc na vlnách Classic FM rozjíždí novinka s názvem Želízka v ohni. Moderátor Marek Šulc chce v jednotlivých dílech představit nastupující generaci českých interpretů. V pořadu ovšem nebudou ani chybět témata jako je vztah mladých posluchačů ke klasické hudbě a hosté se zamyslí nad tím, co jim klasika nabízí. V premiéře uslyšíte pořad každé úterý v 18:30, reprízy jsou naplánovány na čtvrtek (13:30) a neděli (22:00).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .