Google avizuje spuštění YouTube Music a YouTube Premium v ČR

Největší světový videoportál YouTube z dílny Google konečně přichází se službou YouTube Music a YouTube Premium i do České republiky. I čeští uživatelé tak dostanou možnost poslouchat hudbu z YouTube v pozadí a nepřerušovanou reklamami. Benefitem pro platící uživatele bude i možnost stahování obsahu do offline režimu.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Nespornou výhodou aplikace YouTube Music je nepřeberný katalog – posluchači tu najdou kromě videí a oficiálních alb i remixy, unikátní živá vystoupení, covery a tisíce playlistů pro každý žánr i náladu. Nová služba díky algoritmům doporučuje uživateli hudbu nejen podle žánru, ale i podle toho, čemu se zrovna věnuje, kde se nachází a co se právě děje ve světě. Navíc umožní kdykoli v průběhu skladby pohodlně přepínat mezi audiem a videem. Alespoň to tvrdí oficiální tisková zpráva služby.

YouTube Music verzi podporovanou reklamami si mohou hudební fanoušci užívat zcela bezplatně. S verzí YouTube Music Premium za 149 Kč za měsíc pak získají možnost poslouchat hudbu bez přerušování reklamami, v systému na pozadí a možnost stahovat videa do offline režimu pro případ špatného připojení.

V těchto dnech by měla být v Česku spuštěna i služba YouTube Premium, která benefity YouTube Music Premium rozšiřuje na celý obsah YouTube. Umožní uživatelům poslouchat na pozadí, stahovat videa a sledovat bez reklam celý obsah platformy YouTube, nejen hudbu. Zpřístupní také pořady a filmy z dílny YouTube Originals včetně seriálů Cobra Kai, Origin, Wayne, F2 Finding Football nebo Weird City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .