Fajnrádio začalo nabízet „černou“ muziku online

fajnblackHudební portál ABradio.cz včera představil další specializovaný stream. Tentokrát jde speciál s black music.

V novém streamu Fajnradio Black si logicky přijdou na své milovníci černé muziky. Nové webové rádio bylo spuštěno v neděli 1.listopadu k přiležitosti prvního výročí hitparády Fajn Black Chart, kterou moderuje Victorie (přezdívaná jako královna českého r’n’b), ta je v současné době na mateřské dovolené.

Nový stream hraje novější i osvědčené hity z oblasti rapu, hip hopu a r’n’b. Mezi interprety najdete například zpěváka Ushera či tělesa Ice Cube nebo Sugababes. Programový ředitel Fajnrádií Martin Maďarka již v září v rozhovoru pro RadioTV uvedl, že na novém webu spustí i webová rádia: „Ve spolupráci s abradio.cz připravujeme od září taneční formát a formát nejúspěšnějších aktuálních hitů. Do konce roku pak spustíme ještě dvě internetová rádia, jedno za měřené na „black music” a jedno na rockové formáty relevantní pro naši cílovou skupinu.“

Přečtěte si více o nových webrádiích:
ABradio s novými webrádii a soutěží o iPody (aktualita)
Webová rádia jako prolog k digitalizaci (komentář)

Jak můžeme ze současného trendu vypozorovat, letošní podzim je ve znamení webových rádiích. Hitárdia spustila nedávno další stream s názvem Zóna lásky, Evropa 2 pak uvedla na internet rádio Vyndej to!, do něhož přispívají svými songy samotní posluchači. Do budoucna spustí webrádia i Rádio Bonton, informovala nás o tom programová ředitelka Markéta Herfortová v rozhovoru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .