Extra Publishing spustilo cnews.cz

cnewsVydavatelství Extra Publishing spustilo v září nový informační web www.cnews.cz, informuje o světě IT.

Ryze české vydavatelství Extra Publishing uvedlo nový web www.cnews.cz s podtitulem „denní zpravodajství ze světa IT„. Šéfredaktorem je Lukáš Václavík, v redakci působí Petr Hájek. Na projektu ovšem spolupracují i redaktoři tištěných titulů věnující se IT, těch vydává Extra Publishing několik – Extra PC, PC rady či Hardware speciál.

Titulní straně webu dominuje hlavní zpráva a okno s novinkami z oblastí Zpráv IT, Software, Notebook a Hardware. Internetová prezentace www.cnews.cz je denně aktualizována, kromě informací z výše uvedených sekcí se dočtete více informací o Windows, nechybí ani nezbytné diskuzní fórum, v němž lze debatovat mimo jiné o procesorech, grafických karet a jiných komponentách počítače, na přetřes se dostávají i softwarová témata (operační systémy, témata a jiné).

Denní zpravodajství ze světa IT www.cnews.cz čerpá i ze sesterských webů Extra Publishing www.extrahardware.cz, www.extranotebook.cz a www.extrawindows.cz. Zpravodajský portál najdete i na Facebooku: www.facebook.com/cnews.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .