Dance rádio a Rádio DJ – neuvěřitelný kontrast

radiodjZměna je život. Rádio DJ bylo nahrazeno Dance rádiem. Pokud jste poslouchali vysílání těsně před půlnocí, možná jste nevěřili vlastním uším. Dance rádio totiž předvedlo dokonalý kontrast vůči svému předchůdci a hned první skladby po půlnoci naznačily, že půjde o zcela odlišný hudební formát nebo spíš o hudbu pro zcela jiného posluchače.

Těsně před půlnocí hrála ve vysílání Rádia DJ hip-hopově laděná taneční skladba, kterou zničehonic přerušila časomíra Dance rádia, následoval jingl a první skladba nové éry na frekvencích 89.0 a 102.9 FM. Onou první skladbou byla italská zpěvačka a tanečnice In-Grid a její hit Tu es foutu z roku 2002. Jen stěží mohlo Dance rádio předvést výraznější kontrast, zvláště když za několik minut posluchač uslyšel Scooter – Ti sento… to se na původní Rádio DJ nepodobá ani náhodou…

Netuším zda bylo cílem otrávit i ty poslední posluchače, které Rádio DJ mělo a kteří vytrvali až do půlnoci v naději, že jejich oblíbené rádio nahradí někdo lepší. Jakkoliv těch posluchačů bylo málo, zasloužili by si trochu víc úcty. Aby nedošlo k omylu, autor těchto řádků není ani nebyl posluchačem Rádia DJ. Jenže kdyby jim byl, možná by zapochyboval o soudnosti hudebního dramaturga, který se staral o playlist těsně po půlnoci.

Aby toho nebylo málo, Rádio DJ ani jen neumístilo informaci na své webové stránky o tom, že hodlá ukončit vysílání. Svůj web několik minut po půlnoci jen přesměrovalo, ale nikoliv na oficiální web Dance rádia, nýbrž na portál Koule.cz, který patří do portfolia mediální skupiny Lagardere.

Rádio DJ je mrtvé, ať žije opravdové taneční rádio :-)

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .