Telly

digitv

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Adresa: P.O. Box 34, 639 34 Brno
Provozovatel: Telly s.r.o.

URL: https://telly.cz
E-mail: info@telly.cz

 

ZÁKLADNÍ INFO

Satelitní služba Telly využívá pro šíření programů družice Intelsat 10-02 na pozici 1° západně, resp. Thor 5 (0,8° západně.

POKRYTÍ SLUŽBY

intelsatIntelsat 10-02 (1°W)

thor5Thor 5 (0,8°W)

NABÍDKA PROGRAMŮ SLUŽBY DIGITV

Základní programová nabídka

Základní programová nabídka obsahuje 70 programů, operátor si účtuje 299 Kč za měsíc.

TOP 5 – Články

Přístup ke klientům ze zahraničí: nejlepší podmínky má Skylink, UPC DTH a Digi TV pokulhávají
Slovenští kabeloví operátoři brzy vyřadí některé základní české stanice ze své nabídky, zejména programy televizí Nova a Prima. V této souvislosti se očekává, že část klientů těchto společností přejde k českým satelitním platformám kvůli zachování českých programů. I proto jsme se rozhodli zkusit, jak české společnosti přistupují ke klientům ze zahraničí. Nejlepší hodnocení si zaslouží Skylink, rezervy měla společnost UPC DTH.

Slovenská UPC zařadila do kabelové nabídky české stanice. Bez jejich souhlasu
upc_corner_night_2Kabelový operátor UPC na Slovensku zařadil do své programové nabídky české televizní stanice bez jejich souhlasu. Jde o kanály skupin Nova a Prima a televizi Barrandov. Slovenská UPC se odvolává na to, že souhlas k šíření těchto stanic má její sesterská společnost UPC Česká republika. České televize ale jakékoliv šíření na Slovensku odmítají.

Problémy zákazníků Digi TV pokračují, řešení je zatím v nedohlednu
Satelitní platforma Digi TV má několik týdnů technické problémy, které se projevují například špatným zobrazováním širokoúhlého obrazu a dalšími nešvary. Na neoficiálním fóru Digi TV je několik stížností od diváků. Operátoři na infolince přesvědčují abonenty, že chyba je v jejich přijímači. Zástupci platformy technické problémy evidentně neřeší.

Digi TV končí spolupráci s HBO, prémiové kanály z nabídky zmizí
Nízkonákladová satelitní platforma Digi TV se rozhodla vyřadit z nabídky prémiové kanály provozované společností HBO Česká republika. Diváci si tak nebudou moci předplatit programy HBO, HBO 2, HBO Comedy a Cinemax. Neprémiové kanály provozované touto společností zatím v nabídce zůstanou.

Digi Sport i nadále vyvolává kontroverze
Sportovní kanál placené satelitní platformy Digi TV nemá na Slovensku na růžích ustláno. Veřejné mínění se po několika týdnech od zahájení provozu obrací proti provozovateli. A to i přesto, že kanál sublicencoval některé přenosy slovenské fotbalové reprezentace veřejnoprávní televizi. A Slovenská televize je sice odvysílala, ale odmítá je zakoupit spolu s balíkem ligových utkání. Ve vzájemném sporu odznělo několik pozoruhodných prohlášení.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .