Zone Romantica

zone_romantica

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Seriály
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa: Chello Zone 105 – 109 Salusbury Road London NW6 6RG

URL: http://www.cz.zoneromantica.tv/
E-mail: Kontaktní formulář
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Zone Romantika

Provozovatel: Chello Zone
Vysílá od: od roku 1998

TOP 5 – Články

The Amazing Race aneb na cestě kolem světa, natáčelo se i v České republice!
Televizní soutěžní formát „Amazing Race” si ve Spojených státech odbývá premiéru 5. září 2001 a vysílá se do dnešních dnů. Základním principem je boj dvoučlenných družstev, která se cestují po celém světě a na určitých zastávkách plní zadané úlohy. K transportu mají k dispozici letadlo, balon, auto, vlak či jakýkoli jiný dopravní prostředek.

DigiTV pokračuje ve vypínání Nagravision 2
Vypínání Nagravision 2 pro český a slovenský trh neustává, jak včera informoval server Parabola.cz, poskytovatel služby RCS/RDS vypnula systém u dalších čtyřech programů v češtině. Staré karty DigiTV už nyní neumožňují sledování ČT4, TV Nova, Sport 1 a Film+. Před více jak dvěma týdny skončily v Nagravision 2 přestaly vysílat i stanice Óčko, Animal Planet, Zone Reality a Minimax.

Satelitní platforma UPC Direct testuje novou družici. Čeká ji podzimní stěhování?
Skandinávský satelit Thor 5 obdržel v závěru uplynulého týdne velmi zajímavou návštěvu – středoevropskou satelitní platformu UPC Direct, která je kromě českého trhu aktivní i u našich slovenských sousedů, v Maďarsku a Rumunsku. Testovací proces zavdává příčiny k diskuzím o odchodu UPC Direct z přeplněné Astry na pozici 19,2 stupně východně. Ostatně, na podzim jí vyprší v současnosti platná smlouva na pronájem zdejší kapacity na družicích Astra 1KR a Astra 1G.

Průvodce digitálním světem: Co je to IPTV
V dnešním zastavení nad nejčastějšími pojmy z digitálního slovníčku zaměříme svoji pozornost na jednu z nejnovějších forem přenosu televizního signálu od vysílatele do našich domovů. IPTV – tedy platforma vysílající prostřednictvím vysokorychlostního internetu – se v Česku zabydluje zhruba tři roky. Jako první z velkých operátorů v tuzemsku nabídla službu IPTV společnost O2 v září 2006.

DigiTV vypíná Nagravision 2 – poprvé u české TV
V úterý 13. července skončily 4 programy, které vysílají v českém jazyce. Mezi nimi je i ryze česká hudební stanice Óčko. Programy Animal Planet, Zone Reality, Minimax společně s televizí Óčko jsu nyní dostupné pouze na nových přístupových kartách, tyto karty podle serveru Parabola.cz společnost DigiTV distribuovala v minulých týdnech a měsících.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Intelsat 1°W – SR 27500, FEC 3/4 (DigiTV)
    12 575 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Neuvedeno

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .