Universal Channel

Universal Channel je filmový a seriálový kanál, který přináší produkci z archivu mediální skupiny NBCUniversal. Na českém trhu je tento kanál nástupcem televize Hallmark Channel. Skupina Universal Networks International je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních značek vysílaných ve 176 zemích celého světa. Universal Channel je dostupný u většiny českých kabelových společností a satelitních platforem.

universal-channel

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český, anglický, maďarský

Adresa: Nesídlí v České republice

URL: http://www.universalchanneltv.cz/
E-mail: info@tvconsulting.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Universal Channel

Provozovatel: NBC Universal
Platnost licence od: 01. 09. 2004 (v ČR od 03. 09. 2010)
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Změní Universal Channel poměr filmů a seriálů?
Před třemi týdny skončil Hallmark Channel, po rebrandu jej naladí diváci pod názvem Universal Channel. Jaké jsou další plány provozovatele?

Hallmark Channel končí, nahradí jej Universal Channel
Premiéru si Universal Channel odbude 3. září, stávají Hallmark Channel tímto datem v českých kabelových, digitálních, satelitních televizí a IPTV skončí. Hlavní změnu tvoří především nová grafika a značka, filmová nabídka programu Hallmark bude doplněna o nové premiérové tituly. Diváci se mohou těšit na seriály jako Bratři a sestry nebo Poldíci (v originále Rokkie Blue). Pokračovat ovšem budou také současné pořady Hallmarku, například Právo a pořádek. Universal Channel má podle svých slov k dispozici více než 50.000 hodin televizních titulů a 9.000 hodin filmových titulů.

Na Mostecku vznikne nový kabelový provozovatel
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání zaregistrovala společnost RTS DAKR s. r. o., která bude novým kabelovým operátorem na katastrálním území Braňany, Blažim, Malé Březno, Most, Něstěmice, Počerady a Výškov u Počerad.

Mediaprojekt: Óčko je nejsledovanější, roste Discovery
radiotv-archivHudební televize Óčko je nejsledovanější stanicí z šestice kabelových televizí, které jsou měřeny průzkumem poslechovosti rádií a čtenosti tiskovin Mediaprojektu. Každý den ji sleduje 67 tisíc a alespoň jednou týdně 207 tisíc diváků. Vyplývá to z údajů, které serveru RadioTV poskytl jeden z realizátorů průzkumu, společnost GfK Praha.

Satelitní televize v Česku: Tři platformy, čtyři operátoři
Diváci, kterým nevyhovuje příjem televizních kanálů z pozemních vysílačů, prostřednictvím kabelových rozvodů nebo pevné telefonní linky, si mohou vybrat z nabídky tří tuzemských satelitních platforem. Každá z nich nabízí určité výhody, a tak je nutné si před konečným rozhodnutím ujasnit,jaká kritéria jsou pro nás podstatná.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .