TV Pohoda

Televize Pohoda je projektem ostravského podnikatele Radima Pařízka, který zvítězil ve výběrovém řízení digitálních televizí v roce 2004. Původně mělo jít o dětský kanál. Dlouhodobé soudní tahanice o licence způsobily, že většina tehdejších projektů se musela přizpůsobit pozdější době. Z televize Pohoda se tak stal kanál pro mládež. Programově ale tato stanice nabízí pouze stručné zpravodajství, rockové hudební magazíny a několik reportážně laděných magazínů se zaměřením na product placement. Hlavním byznysem podnikatele Radima Pařízka je skupina rádií pod značkou ČAS a provoz čtvrté celoplošné digitální sítě (multiplex 4) a Regionální sítě 7.

tvpohoda_banner

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Rodinný, plnoformátový
Jazyk: Česky

Adresa: Stavební 992/1, Ostrava – Poruba

URL: http://www.tvpohoda.cz/
E-mail: info@tvpohoda.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil TV Pohoda

Provozovatel: TP Pohoda
Platnost licence od: 21.12.2011
Platnost licence do:
20.12.2023
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2442612.pdf

TOP 5 – Články

Start televize Pohoda moc pohodově nepůsobí
Když startuje nová televizní stanice, notabene televizní stanice, která má touhu přitáhnout diváky a vydělávat, potom bych předpokládal, že se její majitelé budou snažit o co nejvstřícnější přístup k divákům. Jenže TV Pohoda se chová, jak kdyby o diváky vlastně nestála. Stala se tak první stanicí, která odstartovala, ale diváci si jejího startu neměli šanci všimnout.

Dnešním dnem startuje mládežnická televize Pohoda
Dlouho odkládaný start jedné z prvních celoplošných televizí, která před několika lety získala digitální licenci, se uskuteční dnes. V multiplexu 4 začíná vysílat mládežnická televize Pohoda, za kterou stojí mediální podnikatel Radim Pařízek a někdejší první muž české mediální scény Vladimír Železný.

Radim Pařízek a Vladimír Železný připravují televizi Regio, celoplošný program pro regiony
Společné vysílání regionálních televizí ve spojení s centrálním programem by mohla přinést nová televize Regio, kterou plánuje v rámci multiplexu 4 spustit ostravský podnikatel Radim Pařízek ve spolupráci s Vladimírem Železným. Půjde o podobný princip, na kterém do konce loňského roku fungovala televize Prima. Účast v projektu ale bude dobrovolná, nemělo by dojít k provázání vysílacích licencí.

Radim Pařízek, majitel Rádia Čas, přebírá televizní multiplex 4 od společnosti Telefónica
Dnes dochází k poměrně zásadní změně na českém televizním trhu digitálního terestrického vysílání. Český telekomunikační úřad a společnost Telefónica Czech Republic jakožto provozovatel multiplexu 4 oznamují, že celá síť frekvencí bude mít nového vlastníka. Je jim firma Digital Broadcasting, jejímž většinovým vlastníkem je rozhlasový podnikatel Radim Pařízek.

Televizi TV7 hrozí odebrání licence, ta se brání
Společnost EBD možná přijde o licenci, neboť nezahájila vysílání do 360 dnů po nabytí právní moci rozhodnutí o udělení licence. Náprava musí být provedena do 15 dnů od doručení oznámení. Podnikatel Jaroslav Berka tak pravděpodobně přijde o druhou licenci pro celoplošné zemské digitální televizní vysílání.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 4Síť 4 Multiplex DB
  2. [DVB-S] prozatím není dostupné

Náhled grafikyNapsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .